شماره: 1729
1398/10/29
سپاس
سپاس

عباس آخوندی: دوستان، همکاران، خواهران و برادران عزیز و شخصیت‌های بزرگی از مجلس شورای اسلامی، قوه‌قضائیه، دولت، استادان بزرگوار روحانی و دانشگاهی و نویسندگان و هنرمندان گرامی در طول هفته‌ی گذشته از سرِ مهر نفیسه، من و خانواده‌ی محترم مرحوم حضرت آیت‌الله رسولی محلاتی (ره) را در جریان رحلت آن عزیز مورد لطف و عنایت قرار دادند.

گروهی با انتشار پیام و یا حضور در مراسم بزرگداشت آن عزیز و در راس آنان مقام معظم رهبری دام ظله العالی، مراجع عظام تقلید که سایه‌شان گسترده باد، ریاست محترم جمهور، ریاست محترم مجلس شورای اسلامی، رییس محترم قوه‌ی قضائیه، معاون اول محترم، وزیران عزیز و معاونان ایشان، شهردار محترم تهران و معاونان ایشان و هم‌چنین اعضای محترم شورای اسلامی شهر تهران و دیگر عزیزان ما را مورد مهر و عطوفت خود قرار دادند.

تعدای دیگری از شخصیت‌ها نیز با حضور در منزل آن مرحوم، از جمله جناب آقای سید محمد خاتمی که عزیز باد و هم‌چنین جناب حاج حسن آقا یادگار امام (ره) خانواده را مورد عنایت قرار دادند. دوستان و بزرگان دیگری نیز با شرکت در مراسم تشییع آن مرحوم در تهران و قم و هم‌چنین مراسم ترحیم آن یار سفر کرده در قم و تهران رنج حضور را بر خود هموار کردند و خاطر خانواده را مورد تسلّی قرار دادند. دوستانی نیز با ارسال دسته‌گل و کمک به نهادهای خیریه به یاد ایشان اظهار محبّت کردند. اینک، به حکم ادب و اخلاق وظیفه‌ی خود می‌دانیم که فروتنانه از همگان بابت اظهار لطف و مهر بی‌کران‌شان سپاس بگوییم.
 
یار سفر کرده ما روزگاری را با پارسایی به کسب علم و خدمت به مردم و پرستش ذات باری گذراند و با قلب مطمئن به دیدار حضرت حق شتافت. روحش شاد و رضا و رضوان الهی گوارایش باد. به هر روی، این راهی است که همگان باید بپیماییم. چه بهتر که با خشنودی حضرت باری و نیکنامی همراه باشد.

حق انتشار محفوظ است ©