X
تاریخ انتشار: دوشنبه 09 دی 1398
بیانیه‌ی ماموریت کانون در زمینه‌ی توسعه‌ی ملی و توسعه مهندسي ایران
نظرخواهی عمومی درباره:

  بیانیه‌ی ماموریت کانون در زمینه‌ی توسعه‌ی ملی و توسعه مهندسي ایران

پیرو تشکیل شورای عالی پانزدهم کانون مهندسین فارغ‌التحصیل دانشکده‌ی فنی دانشگاه تهران، با توجه به نقش فارغ‌التحصیلان این دانشکده در توسعه مهندسی کشور، و با توجه به مفاد اساسنامه کانون مبنی بر تلاش کانون در جهت توسعه‌ی ملی و پشیبرد امر مهندسی در ایران، شورای عالی تصمیم گرفت که این دو هدف در کانون توجه...
امتیاز: Article Rating

از همین رو، شورای‌عالی در دومین جلسه خود کمیته‌ای را برای تدوین بیانیه ماموریت کانون در این ارتباط تعیین کرد (پیوست ۱). اینجانب نیز، پیش‌نویس اولیه‌ای را در این ارتباط تنظیم کردم و در اختیار کمیته مزبور قرار دادم (پیوست ۲). البته یک سند پیشین نیز با عنوان مبانی استراتژیک کانون تنظیم شده بود که آن نیز مورد توجه این کمیته بود (پیوست ۳). 

کمیته مزبور با حضور هیات مدیره کانون ۴ جلسه در این ارتباط برگزار نمود و نهایتا پیش‌نویش اولیه‌ای را به جلسه ۹۸/۹/۲۹ شورا پیشنهاد کرد. شوار نیز پس از بحث و بررسی در باره متن پیشنهادی آن را با انجام پاره‌ای از اصلاحات مورد تایید قرار داد و مقرر داشت که مراتب برای نظرخواهی کلیه اعضای محترم کانون اعلام عمومی شود.

اینک از هم‌دانشکده‌ای‌های عزیز درخواست می‌شود که در این باره مشارکت فعال داشته و نقطه نظرهای خود را به آدرس kanoon@fanni.info ارسال دارند. همان کمیته، پس از بررسی نقطه‌نظرهای رسیده، مراتب را مجددا در شورا طرح خواهد نمود. شوا نیز پس از بررسی نتیجه‌ی نهایی را به عنوان سند ماموریت کانون اعلام عمومی خواهد کرد. برای مشاهده متن پیش‌نویس تهیه‌شده اینجا کلیک کنید:

برای مطالعه و مشاهده هر پیوست روی آن کلیک کنید

پیوست ۱ – پیش درآمد دبیر کانون 
پیوست ۲ – متن پیشنهادی دکتر عباس آخوندی
پیوست ۳ - مبانی برنامه استراتژیک کانون

برچسب ها:
اشتراک گذاری
تصاویر
  • بیانیه‌ی ماموریت کانون در زمینه‌ی توسعه‌ی ملی و توسعه مهندسي ایران
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...