X
تاریخ انتشار: دوشنبه 16 دی 1398
برای دکتر محمد نعیم امینی‌فرد

  برای دکتر محمد نعیم امینی‌فرد

عباس آخوندی: درگذشت شادروان دکتر محمد نعیم امینی‌فرد نماینده محترم مردم ایرانشهر و سرباز و دلگان و فنوج و لاشار و بنت و آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی و همراهانش را به خانواده‌ها‌ی محترمشان، موکلان محترم آن مرحوم، مردم شریف سیستان و بلوچستان، ملّت ایران و همکاران گرامی‌اش در مجلس شورای اسلامی تس...
امتیاز: Article Rating

دکتر امینی‌فرد چشم‌پزشکی حاذق، نماینده‌ای خبیر و مستقل و با درکی عمیق از مسئولیت نمایندگی مجلس بود. او فهمی ژرف از منافع ملّی ایران داشت و به هویّت ملّی و توسعه‌ی ایران و منطقه‌ی سیستان و بلوچستان از عمق جان وفادار بود.

دکتر نعیم علیرغم موقعیّت خوبی که در دانشگاه در تهران داشت، هیچ‌گاه هم‌شهری‌ها و مردم منطقه‌ی خود را از یاد نبرد و همواره در کنار آنان بود.

در دوران تصدی مسئولیت وزرات راه و شهرسازی همواره از رایزنی با وی سود بردم. او دوستی صمیمی و عزیز برای من بود. مرگ وی برای من سخت ناگوار و تاسف‌آور بود. برای روح آن شادروان غفران و آمرزش ابدی از درگاه باری تعالی خواستارم  و امیدوارم که در دریای رحمت الهی غوطه‌ور باشد. 

به هر روی، این راهی است که همه باید بپیماییم. چه نیکوتر که با نیک‌نامی و رضای الهی همراه باشد.

برچسب ها: عباس آخوندی
اشتراک گذاری
تصاویر
  • برای دکتر محمد نعیم امینی‌فرد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...