X
تاریخ انتشار: یکشنبه 15 تیر 1399
برای مهندس عزت‌الله فیلی

  برای مهندس عزت‌الله فیلی

عباس آخوندی: مهندس عزت الله فیلی عزیز ندای حق را آری گفت و از میان دوستان و یاران رفت.
امتیاز: Article Rating

این زمان در کس وفاداری نماند
 زان وفاداران و یاران یاد باد

مهندس عزت الله فیلی عزیز ندای حق را آری گفت و از میان دوستان و یاران رفت. روحش شاد. فقدان او را به خانواده‌ی عزیزش، خانواده مهندسان استان لرستان و سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان و مردم خوب استان لرستان تسلیت ‌می‌گویم.

او که در کسوت شهردار خرم‌آباد و عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان و عضو شوای مرکزی این سازمان در نوبیت‌های مکرر به مردم خوب شهر خرم‌آباد و جامعه‌ی مهندسی خدمت کرد، از خود یادی نیک به‌جای گذاشت و ما را حق‌گذار خدماتش نمود.

از او خاطره‌های خوب به‌یاد دارم. لب خندان، روحیه مثبت، حس هم‌کاری جمعی وتلاش در پیشبرد کارها ازصفت‌های پسندیده‌ی او بود. همیشه به‌موقع در جلسه‌های شورای مرکزی حضور پیدا می‌کرد. و هیچ‌گاه به یاد ندارم که بر خلاف شئون مهندسی رفتار و یا اظهار نظرکرده‌باشد.

از حضرت باری درخواست داریم که او را قرین رحمت خود کند و به بازماندگانش شکیب و پاداش نیک عطا فرماید. و ما را نیز به نیکی در اجل مقرر پذیرا باشد.

والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته.

برچسب ها: عباس آخوندی
اشتراک گذاری
تصاویر
  • برای مهندس عزت‌الله فیلی
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...