X
تاریخ انتشار: پنجشنبه 15 آبان 1399
انتخابات 2020 و فرصت‌ها و تهدیدهای فراروی ایران

  انتخابات 2020 و فرصت‌ها و تهدیدهای فراروی ایران

در گفتگو با اکو ایران پدیده‌ی ترامپیسم، بازگشت به نظام مرکانتالیستی دوران استعمار و مخاطرات آن برای جهان و هم‌چنین فرصت‌ها و تهدیدها بر اساس دوسناریوی پیروزی ترامپ و بایدن در جریان انتخابات2020 و استراتژی‌های فراروی ایران مورد بررسی قرار گرفته‌است.
امتیاز: Article Rating

رویکرد رئیس جمهور بعدی آمریکا در برابر ایران مذاکرات همه‌جانبه یا هیچ

اگرچه رای‌گیری انتخابات آمریکا به پایان رسیده، اما بحث ها پیرامون اثرگذاری این انتخابات بر آینده جهان و ایران همچنان داغ است.

یکی از سوالات کلیدی در خصوص رئیس جمهوری بعدی آمریکا در مورد ایران، مواجهه او با نحوه مذاکرات است. آیا برجام دیگری درکار خواهد بود؟

عباس آخوندی، عضو کابینه دولت دوم سازندگی و دولت‌های یازدهم و دوازدهم در گفتگو با «اکوایران» به این سوال پاسخ داده است. نسخه کامل این مصاحبه را در وبسایت اکوایران مشاهده کنید.

 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • انتخابات 2020 و فرصت‌ها و تهدیدهای فراروی ایران
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...