X
تاریخ انتشار: شنبه 25 اردیبهشت 1400
انحصار اقتصاد ایران باید شکسته شود | مردم باید به یک بینش رای دهند

  انحصار اقتصاد ایران باید شکسته شود | مردم باید به یک بینش رای دهند

رقابت داوطلبان انتخابات ۱۴۰۰ آغاز شده است و دغدغه‌ها و برنامه‌هاي انتخاباتي رفته‌رفته تمايز ميان كانديداها را مشخص مي‌كند.
امتیاز: Article Rating

عباس آخوندي وزير سابق راه و شهرسازي از نخستين داوطلباني است كه از برنامه خود براي تغيير وضع موجود رونمايي كرده است. برنامه‌اي كه البته آخوندي بايد به سوالات و ابهامات آن نيز پاسخ دهد.

او در گفت‌وگو با «فراز» در تبيين نظريه خود براي ايران راه نجات كشور را وجود «يك ملت و يك دولت» مي‌داند و معتقد است پديده چنددولتي از ريشه‌هاي بنيادي وضعيت امروز ايران است. آخوندي از جمله كانديداهاي پيشنهادي جبهه اصلاح‌طلبان نيز هست و مثل ديگر داوطلبان حضورش در كارزار رياست‌جمهوري ۱۴۰۰ در وهله اول به تصميم شوراي نگهبان بستگي دارد.

برای دیدن گفت‌وگوی دکتر عباس آخوندی با «روزنامه اینترنتی فراز» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری
تصاویر
  • انحصار اقتصاد ایران باید شکسته شود | مردم باید به یک بینش رای دهند
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...