X
تاریخ انتشار: چهارشنبه 15 بهمن 1399
بازدید از پروژه در حال ساخت بیمارستان نور در قم

  بازدید از پروژه در حال ساخت بیمارستان نور در قم

عباس آخوندی: روز 13 بهمن توفیقی دست داد تا از بیمارستان در حال ساخت تخصصی و فوق تخصصی نور با 220 تخت در شهر قم بازدید داشته باشم.
امتیاز: Article Rating

طراحی بسیار خوب توسط یک شرکت مشاور با سابقه در طرح‌های بیمارستانی و با ایده‌های نو برای پایداری سازه در برابر زلزله که برای اولین بار بود می‌دیدم توجهم را به خود جلب کرد. اجرای تمیز سازه‌ی بتنی توسط پیمانکار محلی با کاربست مصالح سبک و نوین ساخت ایران نکته ارزشمند دیگری بود که جالب توجه بود. توجه به مسائل زیست محیطی و تهیه تجهیزات بازچرخانی آب در محیط گرم و خشک قم، تامین فضای سبز و هم‌چنین تامین پارکینگ لازم نکات دیگری بود که بدانها توجه شده بود.

هم‌چنین توجه به مسائل اقامتی و رفاهی پزشکانی که از خارج از شهر برای درمان دعوت می‌شوند و یا مراجعه کنندگان و همراهان بیماران از جمله اندیشیدن برای توقف کودکان همراهان بیماران در هنگام عیادت و سایر نکات دقیق اجتماعی و فنی لازم، توجه‌های ارزشمند بودند. اینها همه افزون بر رعایت نکات تخصصی طراحی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی و هم‌چنین توجه به موضوع تروما در موقعیت لجستیکی قم -بیمارستان مجهز به امداد و درمان آسیب‌دیدگان از تصادف و باز هم‌چنین پیش‌بینی تامین تاسیسات و تجهیزات طبی مدرن بود. وظیفه خود میدانم که به سهم خود از تمام افزاد دست‌اندرکار ساخت این بیمارستان اعم از مدیریت پروژه و مدیریت کارگاه و هم‌چنین مشاور، پیمانکاران، آزمایشگاه و دستگاه نظارت مقیم سپاس بگویم.

اینها همه از برکات وجود حضرت آیت‌الله العظمی سیستانی مدظله العالی است که بخشی از وجوهات و هدایا را به این امر مهم اختصاص داده‌اند. درآخر وظیفه خود میدانم که این موفقیت بزرگ را به حضرت حجه‌الاسلام و المسلمین جناب آقای سید جواد شهرستانی مدیر دفتر ایشان در قم که عزتش روزافزون باد تبریک بگویم که این‌گونه با تشخیص درست و سپردن کار به بهترین کارشناسان و متخصصان اثری ماندگار را خلق و از خود به‌جای گذاشته و می‌گذارند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • بازدید از پروژه در حال ساخت بیمارستان نور در قم
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...