X
تاریخ انتشار: چهارشنبه 26 آذر 1399
کریدورهای حمل و نقلی و ایده‌ی ایران

  کریدورهای حمل و نقلی و ایده‌ی ایران

عباس آخوندی: روز حمل‌ونقل را به تمام همکاران و فعالان حمل‌ونقلی تبریک می‌‌گویم. کرونا روزگار را بر این صنف بسیار سخت کرده‌است. با این وجود، توجه به ظرفیت زیرساخت‌ها، بنگاه‌های حمل‌ونقلی و فعالان این بخش، این نوید را به ما می‌دهد که روزگار تغییر خواهد کرد.
امتیاز: Article Rating

مهم این است که دولت با حمایت‌های مؤثر خود از فروپاشی این بخش در تنگنای کرونا حفاظت کند و دیگر آن‌که با سیاست‌گذاری‌های درست مانع‌های حرکتی را از سر راه کریدورهای ایران بردارد. ایده‌ی‌ایران یعنی حرکت بی‌مانع انسان‌ها، کالاها و حتی نمادها و اندیشه‌ها از دل ایران، و آسمان و کرانه‌های ایران به سراسر جهان. با این کار می‌توان صدها هزار فرصت شغلی را حفظ و یا توسعه داد.

فرصت را غنیمت شمرده، این روز را به فعالان این بخش، هم‌چنین رانندگان وسایط نقلیه بار و مسافر و همکاران آنان، لکوموتیورانان، نیروهای پشتیبانی فنی و خدمه قطارها، خلبانان و کروهای پرواز و عوامل فنی و کاپیتان‌های کشتی‌‌ها و لنج‌های باری و مسافری و خدمه فنی و خدماتی آن‌ها تبریک می‌گویم و برایشان آرزوی توفیق و سلامتی دارم.

در این گفتگو مروری به کریدورهای عبوری از ایران، مانع‌های موجود و ایده‌ی ایران داشته‌ام.

برای دیدن گفتگو اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری
تصاویر
  • کریدورهای حمل و نقلی و ایده‌ی ایران
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...