X

سخن من

معماری پاسخگو
پیام آخوندی به مناسبت یازدهمین دوره جایزه معماری میرمیران؛
پیام وزیر راه و شهرسازی در اختتامیه یازدهمین دوره جایزه «معماری میرمیران؛ معماری پاسخگو» با تاکید بر بهره‌گیری از فن‌آوری‌های نوین با هدف دستیابی به ساختمان‌های هوشمند و با گرامیداشت یاد بزرگان فرهنگ و معماری خوانده شد.
دوشنبه، 04 اردیبهشت 1396 - 17:36
معماران آسمان را به ما هدیه خواهند داد
پيام وزير راه و شهرسازی به مناسبت روز معمار:
وزیر راه و شهرسازی در بخشی از پیامی که به مناسبت روز معمار صادر کرده، آورده است: بی‌گمان معماران ایران با کاربست دانش تاریخی زیست سرزمینی، دانش همسازی و هماوایی با زیست بوم پیرامونی و دانش فن و فناوری زمانه، آسمان را به ما هدیه خواهند داد و سیمرغ را بر زمین خواهند نشاند.
یکشنبه، 03 اردیبهشت 1396 - 17:37
سلام بر خبرنگاران آزاده ایران
عباس آخوندی*: سال‌هاست كه به روشنی دريافته‌ام که هيچ کشوری روی رستگاری و توسعه را نخواهد دید مگر به یارای گردش آزاد اطلاعات و وجود خبرنگارانی ازاده، مستقل و شجاع.
پنجشنبه، 17 فروردین 1396 - 17:41
مخارج سوداگران از جیب شهروندان پرداخت می‌شود
عباس آخوندی*: حکمرانی موفق به‌گونه‌ای است که بتواند همه افراد را موظف کند تا هزینه‌ای به دیگری تحمیل نکنند. این موضوع در شهرسازی ایران به درستی رعایت نشده است و هزینه سوداگران شهرها به شهروندان تحمیل می‌شود.
یکشنبه، 24 بهمن 1395 - 14:54
پیام وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز ملی ایمنی در برابر زلزله
وزیر راه و شهرسازی به مناسبت پنجم دی‌ماه، روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی با صدور پیامی بر عوامل اصلی مؤثر بر ارتقای تاب‌آوری بافت‌های شهری، در برابر بلایای طبیعی تاکید کرد.
یکشنبه، 05 دی 1395 - 17:51
صفحه 52 از 61ابتدا   قبلی   47  48  49  50  51  [52]  53  54  55  56  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...