X

بازتاب

اشتباه بزرگ سوته دلان سیاست ایرانی
داوود فیرحی مطرح كرد:
داود فیرحی پس از دو دهه تاملات و تدبرات الهیاتی جهت آشتی سنت با تجدد این روزها شیفت نظری‌اش را در مورد مساله الهیاتی ایران تجربه می‌کند. او در پروژه جدیدش به نوعی از متافیزیک روی برگردانده و به فیزیکالیسمِ مشکله ایران متمایل شده است.
شنبه، 04 اسفند 1397 - 13:23
آخرین مهلت FATF به ایران
تعلیق اقدامات متقابل ۴ ماه دیگر تمدید شد
دنیای اقتصاد نوشت: FATF برای بار چهارم تعلیق ایران از وضعیت «اقدامات متقابل» را تمدید کرد. اما تمدید چهارم، با ۳ تمدید اولیه یک تفاوت اساسی دارد و اولتیماتوم پایانی گروه ویژه اقدام مالی به حساب می‌آید. اگر تصمیمات لازم در داخل کشور تا نشست بعدی (انتهای خرداد ۹۸) اتخاذ نشود، نظام بانکی و مالی ایران ب...
شنبه، 04 اسفند 1397 - 12:19
کشف درد مشترک
بازتاب نشست عباس آخوندی در کافه تهرون
مگر میشود به این سرزمین عشق ورزید و اما با خواندن این مناظره به حال این ملت نگریست، اگر با تعمقی هدفمند این مصاحبه را مطالعه تحلیلی کنیم ، پی به صداقت حداکثری جناب دکتر آخوندی در بیان موانع رشد و توسعه و عدم موفقیت دولت های بعد از انقلاب میتوان پی برد.
شنبه، 20 بهمن 1397 - 09:11
شرکت‌های خصوصی و دولتی برای احقاق حق اقدام کنند
معاون حقوقی ریاست‌جمهوری:
معاون حقوقی ریاست‌جمهوری تاکید کرد: شرکت‌های خصوصی و دولتی باید با بررسی ماهیت شروط مربوط به تحریم مندرج در قراردادهای‌شان و تقویم خسارات وارده از طرق مقتضی نسبت به احقاق حق اقدام کنند.
ﺳﻪشنبه، 16 بهمن 1397 - 12:06
الزامی ندارد دولت دو دوره‌ای باشد
آخوندی:
در باب همه موضوعات به گفت‌وگو نشستیم؛ از مسائل شهری و اجتماعی گرفته تا موضوعات اقتصادی و سیاسی و در آخر به گلایه‌ها از دولت رسیدیم. با عباس آخوندی گفت‌وگو را آغاز کردیم و آن‌قدر درباره موضوعات مختلف صحبت به میان آمد که گفت‌وگو را به دلیل خستگی به پایان بردیم!
یکشنبه، 14 بهمن 1397 - 13:13
صفحه 10 از 11ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  7  8  9  [10]  11  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...