X

لجستیک

توسعه دریا محور؛ مهم‌ترین مولفه‌ پيشرفت کشور است | رونق تجارت با توسعه شبکه ریلی و ایجاد زیرساخت‌های حمل و نقل چند وجهی
وزیر راه و شهرسازی در سفر به گيلان مطرح كرد:
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اين نكته كه رونق بخشیدن به تجارت با توسعه شبکه ریلی سراسری و ایجاد زیرساخت‌های حمل و نقلی چند وجهی ميسر می‌شود گفت: بدون شک هرگونه توسعه‌ای می‌تواند بار مثبت همراه داشته و موجبات امیدواری در مردم را فراهم کند.
ﺳﻪشنبه، 05 تیر 1397 - 15:53
انتقال باراندازهای شهر تهران به شهر فرودگاهی امام خمینی
وزیر راه و شهرسازی در باتزدید از آزادراه جنوبی تهران خبر داد:
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیشرفت ۴۵ درصدی احداث آزادراه جنوبی تهران گفت: به دنبال جمع آوری باراندازها از شهر تهران و انتقال آن‌ها به منتهی‌علیه جنوب شرق شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) هستیم، زیرا معتقدیم که این اقدام به ارتقای سطح زندگی مردم تهران کمک می‌کند.
پنجشنبه، 31 خرداد 1397 - 17:22
پایانه ایران شهر نماد برنامه‌ریزی منسجم اقتصادی و حمل ونقلی
وزیر راه و شهرسازی مطرح كرد:
وزیر وزیر راه و شهرسازی پایانه ایران شهر را نماد برنامه‌ریزی منسجم اقتصادی و حمل ونقل دانست و گفت: به زودی نظام تامین مالی بین‌المللی برای احداث این پایانه پی‌ریزی می‌شود.
یکشنبه، 13 خرداد 1397 - 13:18
اولویت ما در وزارت راه و شهرسازی تضمین سرمایه‌گذار و تامین‌کننده مالی است
وزیر راه و شهرسازی در مراسم امضای قرارداد ساخت ۵۰ لوکوموتیو باری؛
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به راهکار جدید این وزارتخانه برای تضمین قرارداد ساخت ۵۰ لوکوموتیو باری گفت: اولویت ما در وزارت راه و شهرسازی تضمین سرمایه‌گذار و تامین کننده مالی است که البته کار بسیار سخت و پیچیده ای است.
دوشنبه، 24 اردیبهشت 1397 - 14:32
پيشنهاد به روحانی برای اتصال مراکز استان‌ها به شبکه ریلی
آخوندی در مراسم بهره‌برداری از ۶۱ واگن نو و بازسازی شده برای سفرهای نوروزی:
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اين نكته كه باید طی ۲ برنامه دولت و مجلس تصمیم بگیرند که ۵۰ میلیارد دلار برای توسعه حمل و نقل ریلی سرمایه‌گذاری کنند گفت: اتصال تمام مراکز استان‌ها به شبکه ریلی را به رئیس‌جمهوری پیشنهاد كردم.
یکشنبه، 27 اسفند 1396 - 17:49
صفحه 2 از 3ابتدا   قبلی   1  [2]  3  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...