X
تاریخ انتشار: دوشنبه 08 اردیبهشت 1399
برای شادروان ابوالقاسم رحیمی انارکی

  برای شادروان ابوالقاسم رحیمی انارکی

عباس آخوندی: خزان کرونا هم‌چنان در بهار ترکتازی می‌کند و هر دم عزیزی را از دست ما می‌گیرد. این‌بار نیز خبر رسید که همکار درست‌کار ما آقای ابوالقاسم رحیم انارکی مدیر عامل فقید بانک مسکن به دیدار حضرت باری شتافت.
امتیاز: Article Rating

با او در جریان مسئولِیت وزارات و در ارتباط بانک مسکن آشنا شدم. او از جمله کسانی بود که از سرِ شایستگی و عملکرد درست، در بانک خود را برکشیده بود و وقتی او را به عنوان مدیرعامل بانک پشنهاد کردم و به این سمت منصوب شد به گرمی از سوی بدنه‌ی بانک مورد استقبال قرار گرفت.

در مدت همکاری او را مسلط بر کار خود، درست‌کردار، مسئول و پاسخگو یافتم و به‌خوبی می‌توانست با دیگران ارتباط بر قرار کند. در بحث و استدلال، با عدد و رقم حرف می‌زد. اغلب به آمار روز فعالیت‌های بانک دسترسی و از روند برنامه‌های بانک آگاهی داشت. مبنای تصمیم‌های او کارشناسی و سلامت بود.

او رفت و از خود نام نیک به‌جای گذاشت. آری این رهروی است که همه باید از آن عبور کنیم. چه نیکوتر که با سرفرازی و خوش‌نامی و رضایت خالق و خلق همراه باشد. برای او از درگاه باری رحمت و غفران و برای خانواده‌ی گرامی‌اش شکیب و پاداش سرشار آروز داریم. یادش گرامی و روانش شاد باد.

برچسب ها: عباس آخوندی
اشتراک گذاری
تصاویر
  • برای شادروان ابوالقاسم رحیمی انارکی
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...