X
(آرشیو سال 1394)
جهان به نقش استراتژیک ایران در حوزه‌های امنیتی، سیاسی و اقتصادی پی برده است
آخوندی در گفتگو با نشریه فرانسوی زبان لوپوند مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی ضمن تأکید بر اینکه ایران به عنوان مرکز تعادل در حوزه‌های گوناگون در منطقه به شمار می‌رود گفت: در حال حاضر دنیا نقش طبیعی و استراتژیک کشور ما را در حوزه‌های امنیتی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی باور کرده است.
جمعه، 09 بهمن 1394 - 17:09
مسیر مذاکره با ایران برای تمامی ملت‌ها باز است
وزیر راه و شهرسازی در گفتگو با شبکه خبری فرانس ۲۴ تشریح کرد:
وزیر راه و شهرسازی در گفتگو با شبکه فرانس ۲۴ ایران را مرکز تعادل پایدار در منطقه دانست و گفت: ایران از طریق توسعه حوزه‌های هوایی، دریایی، ریلی و به ویژه توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) می‌تواند به نقش محوری خود در منطقه بازیابد.
جمعه، 09 بهمن 1394 - 17:09
دولت در بند اقتصاد دولتی 
ساختار اقتصاد ایران طی دهه‌های گذشته ساختاری وابسته به دولت بوده و نهادهای دولتی در موقعیتی بسیار فراتر از بنگاه‌های خصوصی هدایت بخش های گوناگون اقتصاد را بر عهده داشته‌اند؛ روندی که روز به روز آسیب های آن بیشتر آشکار می شود و پیمودن مسیر توسعه و برونرفت از چالش های اقتصادی را دشوارتر می‌سازد.
چهارشنبه، 07 بهمن 1394 - 17:10
ایران مرکز تعادل پایدار در منطقه است
آخوندی در نخستین اجلاس بین‌المللی هوانوردی ایران ۲۰۱۶:
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ایران مرکز تعادل پایدار در منطقه است و با رفع تحریم‌ها به تعادل طبیعی در منطقه خاورمیانه بازخواهیم گشت گفت: تمام کشورهای منطقه به تبع تحریم‌های ظالمانه، هم از جهت پروازهای عبوری و از هم از جهت کاهش رفاه مسافرین متضرر شدند.
یکشنبه، 04 بهمن 1394 - 16:56
زلزله بم و زندگی ۲۰ میلیون شهروند در محلات ناکارآمد 
وزیر راه و شهرسازی در پیامی به مناسبت سالروز زلزله بم بر همراستاسازی، هماهنگی و هم‌افزائی دست‌اندرکاران حوزه بهسازی بافت‌های ناکارآمد در ستاد ملی بازآفرینی و نقش اندیشه ایران‌شهر در بازخوانی مفاهیم و هویت شهری تاکید کرد.
شنبه، 05 دی 1394 - 16:50
صفحه 7 از 21ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...