X

(آرشیو سال 1396)

همراهی مدیریت شهری با سوداگران مسکن/ هدررفت بیش از ۲۰۰ میلیارد دلار ثروت ملی با سیاست‌های اشتباه
وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی می‌گوید به دلیل همراهی مدیریت شهری با سوداگران مسکن، دو میلیون و ۵۸۷ هزار خانه خالی در کشور وجود دارد در حالی که سیاست دولت، خانه‌دار شدن مسکن اولی‌ها و بازسازی بافت فرسوده به جای ساخت مسکن در بیابان است.
پنجشنبه، 07 اردیبهشت 1396 - 17:34
انتخابات دوازدهم؛ نبرد آگاهی با گمراهی
عباس آخوندی*: بی‌گمان آگاهی و آزادی برترین فضیلت‌های اجتماعی هستند. در برابر آنها، گمراه‌کردن مردم بدترین رذیلت است که به‌مراتب از دروغ‌گویی پلیدتر است. چراکه اظهارات گمراه‌کننده افزون بر دروغ‌‌بودن، آگاهانه مردمان را به‌چاه‌انداختن است.
پنجشنبه، 07 اردیبهشت 1396 - 17:32
معماری پاسخگو
پیام آخوندی به مناسبت یازدهمین دوره جایزه معماری میرمیران؛
پیام وزیر راه و شهرسازی در اختتامیه یازدهمین دوره جایزه «معماری میرمیران؛ معماری پاسخگو» با تاکید بر بهره‌گیری از فن‌آوری‌های نوین با هدف دستیابی به ساختمان‌های هوشمند و با گرامیداشت یاد بزرگان فرهنگ و معماری خوانده شد.
دوشنبه، 04 اردیبهشت 1396 - 17:36
معماران آسمان را به ما هدیه خواهند داد
پيام وزير راه و شهرسازی به مناسبت روز معمار:
وزیر راه و شهرسازی در بخشی از پیامی که به مناسبت روز معمار صادر کرده، آورده است: بی‌گمان معماران ایران با کاربست دانش تاریخی زیست سرزمینی، دانش همسازی و هماوایی با زیست بوم پیرامونی و دانش فن و فناوری زمانه، آسمان را به ما هدیه خواهند داد و سیمرغ را بر زمین خواهند نشاند.
یکشنبه، 03 اردیبهشت 1396 - 17:37
لزوم توجه به محورهای اصلی انقلاب اسلامی در حوزه شهری
وزیر راه و شهرسازی در فارس مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه با توجه به اهداف جمعیتی اولیه در شهرهای جدید تاكنون ۲۳ درصد از آن محقق شده است گفت: كلان‌شهر تهران دارای ۱۳.۵ میلیون نفر جمعیت است. شهری كه در ابتدای دهه ۶۰ تنها دارای ۶ میلیون جمعیت بود. پس می‌بینیم كه سهم شهرهای جدید در این زمینه اندك بوده و نمی‌تواند به‌عنوان ...
پنجشنبه، 31 فروردین 1396 - 17:39
صفحه 26 از 27ابتدا   قبلی   18  19  20  21  22  23  24  25  [26]  27  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...