X

(آرشیو ماه تیر 1394)

سکونت ۳۰ درصد جمعیت شهری در بافت‌های ناکارآمد
آخوندی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی یکی از اصلی‌ترین مشکلات کشور را بافت‌های ناکارآمد شهری دانست و گفت: ساماندهی این مناطق نیازمند همفکری و همکاری تمامی ارگان‌ها و نهادها است.
ﺳﻪشنبه، 23 تیر 1394 - 13:55
دولت بايد وضع فوق العاده اعلام و جامعه را برای بازنگری کلی اقتصاد آماده كند / مسکن مهر و هدفمندسازی یارانه‌ها اقتصاد برانداز بودند 
مشروح اظهارات وزیر راه و شهرسازی در دانشگاه علامه طباطبایی ؛
وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: ضعف نظام تأمين مالي مسكن در كشور، خانه‌دار شدن برای اقشار ضعيف و متوسط جامعه را به یک رویا تبديل كرده است.
ﺳﻪشنبه، 09 تیر 1394 - 13:55
فضای آسمان امن ایران به روی هواپیماهای دنیا باز است / بازسازی تمام عیار صنعت هوانوردی کشور
وزیر راه و شهرسازی در مراسم سالگرد تاسیس شرکت فرودگاه‌ها:
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه به هیچ وجه صنعت هوانوردی محدود به درون کشورها نیست گفت: فضای آسمان امن ایران به روی همه هواپیماهای دنیا باز است.
ﺳﻪشنبه، 02 تیر 1394 - 18:13
تغییر ساختار راه آهن و توسعه قطار حومه‌ای/ تهران با تکمیل آزادراه آبیک - چرم‌شهر نفس خواهد کشید 
آخوندی در مراسم آغاز عملیات اجرایی آزادراه آبیک ـ چرم‌شهر:
وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه موضوع حمل و نقل استان تهران از مسائل مهم این کلانشهر کشور است گفت: در راستای توسعه قطارهای حومه‌ای باید ساختار راه‌آهن کاملا عوض شود و در این باره برنامه مشخص داریم.
دوشنبه، 01 تیر 1394 - 18:06
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...