X

سخن من

ایران، اف‌ای‌تی‌اف و جهانی شدن مالی
عباس آخوندی: فارغ از تحریم و بحث خرید واکسن _ که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته _ این سوال مطرح است که آیا تجارت خارجی (صادرات - واردات) بدون الحاق به کنوانسیون FATF ممکن است یا نه؟
دوشنبه، 08 دی 1399 - 10:04
تبعیض، سیاست‌های ابلاغی و طرح اصلاحی قانون انتخابات ریاست جمهوری
عباس آخوندی: طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری که در مجلس در دست بررسی است، آشکارا مشحون از تبعیض‌های ناروا میان شهروندان و موجب سلب حق از انتخاب شوندگان و انتخاب کنندگان است.
شنبه، 06 دی 1399 - 10:03
راه ایستادگی در برابر تحریم‌ها بستن درهای کشور نیست
عباس آخوندی: جناب میرسلیم؛ امروز دیدم که در توییت‌تان گفته‌اید که "ما در مجمع برای حفظ کیان دولت دلائل مخالفت خود را با فاتف (FATF#) علنی نکردیم".
ﺳﻪشنبه، 02 دی 1399 - 15:51
جهان پساکرونا، ایران پساکرونا - یلدای کرونایی: حکمروایی و مسئولیت(3)
عباس آخوندی: 1- آیین‌های ملی از جمله یلدا که طی فرایندهای تاریخی شکل گرفته و داوم آورده‌اند، بر اساس یک نیاز واقعی ملی و راهی برای حفظ یکپارچگی جامعه‌های انسانی بوده و هستند.
یکشنبه، 30 آذر 1399 - 15:39
️در سوگ دانشی‌مرد مهندسی دکتر مجید صادق‌آذر
عباس آخوندی: روزگار است و خزان مردان بزرگ و حسرتی که بر دل‌های ما می‌ماند. استاد دکتر مجید صادق‌آذر پس از تحمل یک دوره بیماری درگذشت. خبر درگذشت او برای من به عنوان دانشجوی آن مرد بزرگ سخت تأثرآور بود.
جمعه، 28 آذر 1399 - 20:29
صفحه 9 از 60ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...