X
تشریح نحوه تامین مالی خرید ۱۳۸ هواپیمای نو
وزیر راه و شهرسازی در صحن علنی مجلس مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به انعقاد قرارداد اولیه برای خرید ۱۳۸ فروند هواپیما ایرباس و ای. تی.آر گفت: از موضوعات مهم این است که هیچ تضمینی از سوی دولت و بانک مرکزی نداده‌ایم، ضمن اینکه منبع پرداخت اقساط این هواپیماها از محل عرضه بلیت و خدمات همین هواپیماها خواهد بود.
ﺳﻪشنبه، 13 بهمن 1394 - 17:12
خرید ۱۱۸ هواپیما و توسعه فرودگاه امام(ره) نشان‌ از تغییر نگاه جهان به ایران دارد 
آخوندی در مراسم گرامی‌داشت سی‌‌وهفتمین سالروز ورود امام (ره) به کشور:
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به مذاکره ایران و ۱+۵ و لغو تحریم‌ها گفت: دنیا یکبار دیگر پایداری انقلاب اسلامی و نقطه تعادل طبیعی ایران را در منطقه به رسمیت شناخته است.
دوشنبه، 12 بهمن 1394 - 17:14
نیاز عاجل ایران به تقویت حمل‌و‌نقل ریلی در توسعه شهری
آخوندی در نخستین همایش شهرسازی ریل‌پایه مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی تغییر رویکرد بنیادی در حمل و نقل و شهرسازی را یکی از برنامه‌های مهم این وزارتخانه دانست و گفت: وقتی از اجرای یک خط حرکت قطار یا جاده در شهر صحبت می‌کنیم شاهد ایجاد گسست از لحاظ اجتماعی در این عرصه هستیم چرا که در نظام شهری جدید فضای عمومی را از دست داده‌ایم.
یکشنبه، 11 بهمن 1394 - 17:01
تشکیل شرکت ملی تامین و اجاره هواپیما در ایران
آخوندی در یک برنامه تلویزیونی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی از تشکیل شرکت ملی تامین و اجاره هواپیما در ایران طی ماه‌های آینده خبرداد و گفت: این شرکت می‌تواند با خرید یا اجاره هواپیما، ناوگان مورد نیاز ایرلاین‌های خصوصی و دولتی ایران را تامین کند.
یکشنبه، 11 بهمن 1394 - 16:58
جهان به نقش استراتژیک ایران در حوزه‌های امنیتی، سیاسی و اقتصادی پی برده است
آخوندی در گفتگو با نشریه فرانسوی زبان لوپوند مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی ضمن تأکید بر اینکه ایران به عنوان مرکز تعادل در حوزه‌های گوناگون در منطقه به شمار می‌رود گفت: در حال حاضر دنیا نقش طبیعی و استراتژیک کشور ما را در حوزه‌های امنیتی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی باور کرده است.
جمعه، 09 بهمن 1394 - 17:09
صفحه 159 از 188ابتدا   قبلی   154  155  156  157  158  [159]  160  161  162  163  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...