X

سخن من

مسکن مهر پردیس
گزارش به مردم
عباس آخوندی: مسکن مهر پردیس شاید بیش از سایر پروژه‌های این طرح بر سر زبان‌ها افتاد. با توجه به اندازه‌ی پروژه‌های آن و نزدیکی آن به تهران و هم‌چنین درگیری آن با مساله‌های گوناگونی چون آماده سازی زمین، و خدمات زیربنایی و روبنایی، و مساله‌های اقتصادی و اجتماعی نمونه‌ی مناسبی برای بررسی است.
ﺳﻪشنبه، 31 تیر 1399 - 12:10
قاب سوم: استقراض از روسیه
مجلس دهم در سه قاب
عباس آخوندی: قاب سوم تصویب اجازه‌ی استقراض پنج میلیارد دلار از روسیه در فرایند اصلاح قانون بودجه سال ۱۳۹۵ بدون درخواست و پیشنهاد دولت بود.
دوشنبه، 30 تیر 1399 - 08:23
پاداش و مکافات ایستادگی بر  یک سیاست
گزارش یک نامه‌نگاری:
عباس آخوندی: در تاریخ هجدهم تیرماه آقای رییس جمهور در جلسه هیات وزیران مطالبی را در باره بخش مسکن گفتند از جمله فرمودند که "اعتراف می‌کنم".
جمعه، 27 تیر 1399 - 16:50
  مردی از جنس پاکبازان
️برای ابوالقاسم سرحدی‌زاده
عباس آخوندی: مردی از جنس پاکبازان از میان ما رفت. ابوالقاسم سرحدی‌زاده ایرانی مبارزی که تا پایان عمر بر آن‌چه با خدا و مردم خود عهد کرده‌بود ایستاد و آن‌چه در کف داشت به‌راستی پاک باخت.
چهارشنبه، 25 تیر 1399 - 22:53
قاب دوم: از دست‌دادن اقتدار قانون‌گذاری
مجلس دهم در سه قاب
عباس آخوندی: در قاب دوم می‌توان از سکوت غیرقابل گذشت مجلس دهم در برابر شکل‌گیری رکنی خارج از قانون اساسی به‌عنوان ناظر بر سه قوه و از دست‌دادن اقتدار قانون‌گذاری مجلس یاد کرد. طرفه آن‌که این رکن جدید هیچ تعهدی به ملّت ندارد و هیچ پاسخی نیز به ملّت نمی‌دهد.
یکشنبه، 22 تیر 1399 - 08:29
صفحه 22 از 66ابتدا   قبلی   17  18  19  20  21  [22]  23  24  25  26  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...