X

نظام مهندسی

باید نقاط ضعف قانون نظام مهندسی و كنترل ساختمان را شناسایی و رفع کنیم
وزیر راه و شهرسازی در بیستمین اجلاس هیات عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان:
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به رشد ۴۰ برابری تعداد مهندسان از بدو تاسیس تاكنون گفت: قانون نظام مهندسی و كنترل ساختمان بعد از حدود ۲۲ سال از تصویب و اجرای آن هنوز هم قانون خوبی است و جای ارزیابی دارد و باید تلاش كنیم تا نقاط ضعف آن را شناسایی و برطرف كنیم.
پنجشنبه، 22 تیر 1396 - 18:42
ترسیم نقش مهندسان در حل مساله توسعه و آبادانی ایران
وزیر راه و شهرسازی در مراسم بزرگداشت مقام مهندس مطرح کرد؛
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افزایش خانه‌های خالی از ۶۳۰ هزار به یک میلیون و ۶۵۰ هزار واحد در سال‌های ۸۵ تا ۹۰، مساله امروز ایران را بد مسکنی و حاشیه‌نشینی عنوان کرد و گفت: مهندسان باید این دو مولفه را مدنظر قرار دهند که تاثیر نقش دولت در تزریق پول در جامعه کاهش و مفهوم شهر و شهرنشینی تغییر یافته ...
پنجشنبه، 05 اسفند 1395 - 17:36
۵ ماموریت جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور
وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛
وزیر راه و شهرسازی، ضمن تاکید بر این که ابلاغ اخلاق حرفه‌ای مهندسی یکی از بزرگترین دستاوردهای ما در دولت یازدهم بود، گفت: ۸۹۰۰ میلیارد تومان از منبع درآمد شهرداری‌ها از محل فروش تراکم و تغییر کاربری است که در این بین مهندسان در اصلاح منبع درآمد شهرداری‌ها نقش مهمی دارند.
پنجشنبه، 30 دی 1395 - 15:12
مهندسان محور اصلی سازمان نظام مهندسی ساختمان باشند
وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اين نكته كه بايد مهندسان محور اصلی سازمان نظام مهندسی ساختمان باشند، گفت: مهندسان برای حل مساله ساخت و ساز و بهبود وضعیت مسئولیت دارند و بهترین راه‌حل برای ساماندهی حاشیه‌ نشینی‌های گسترده در کشور، بازآفرینی شهری است.
شنبه، 13 آذر 1395 - 18:11
مهندسان مسئولیت اجتماعی عملکردشان را بپذیرند
آخوندی در نوزدهمین اجلاس هیات عمومی سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان
وزیر راه و شهرسازی در نوزدهمین اجلاس هیات عمومی سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان ابراز امیدواری کرد این اجلاس بتواند طرح و سیاستی نو برای ارتقای مهندسی باشد و با ارزیابی درست از آنچه تا به امروز رخ داده و بررسی نقاط ضعف و قوت، در ایجاد افقی برای آینده کشور گام بردارد.
یکشنبه، 27 تیر 1395 - 17:09
صفحه 6 از 10ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...