X
تاریخ انتشار: جمعه 03 تیر 1401
ما و زلزله‌زدگان افغانستانی

  ما و زلزله‌زدگان افغانستانی

عباس آخوندی: چهل سال جنگ داخلی مداوم، وقوع حوادث طبیعی گوناگون، فقر مزمن، کووید 19 و اتفاقات سیاسی اخیر 24میلیون ملت افغانستان را از حیث شاخص‌های توسعه انسانی در قعر جدول قرارداده‌است.
امتیاز: Article Rating

افسوس که کشور ما به عنوان مادر حوزه‌ی تمدنی ایران خود گرفتار تورم مزمن استخوان‌سوز و فقر گسترده است. با این وجود، فارغ از آن که چه گروهی بر افغانستان حکومت می‌کند وظیفه انسانی ما است که در این شرایط در کنار زلزله‌زدگان افغانستان باشیم. 

لطفا به گزارش اولیه‌ای که در ارتباط با زلزله افغانستان توسط جناب آقای دکتر علی بیت‌الهی، عضو محترم هیات علمی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی تهیه شده‌است، توجه فرمایید.

برای مطالعه گـزارش اولیه زلـزلـه خـوست افغانستـان اینجا کلیک کنید

برچسب ها: زلزله
اشتراک گذاری
تصاویر
  • ما و زلزله‌زدگان افغانستانی
فایل های پیوستی
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...