X

(آرشیو سال 1395)

توجه به ظرفیت‌های سازمان انسانی برای بهبود وضعیت منطقه
آخوندی در نوزدهمین جلسه ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی در نوزدهمین جلسه ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار ظرفیت سازمان اجتماعی را دست‌مایه اصلی کردستان در افزایش کیفیت زندگی اعلام کرد و گفت: قطعا کریدور شمال به جنوب و توسعه ارتباطات، سیاست کلی در استان کردستان محسوب می‌شود.
چهارشنبه، 09 تیر 1395 - 17:18
قرارگیری ایران در کانون شبکه ارتباطی و دالان‌های بین‌المللی
وزیر راه و شهرسازی در صحن علنی مجلس مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی قرار گرفتن مجدد ایران در کانون شبکه ارتباطی و دالان‌های هوایی را از بزرگ‌ترین سیاست‌های حمل و نقل این وزارتخانه دانست و ابراز امیدواری کرد که قطعه اول آزادراه تهران- شمال بهار ۹۶ افتتاح شود.
دوشنبه، 24 خرداد 1395 - 17:20
تشریح ۴ گزاره اقتصادی در میزگرد سوسیالیسم بازار و سوداگری در ایران/ شکست اجرای اصل ۴۴ در نبود نظام ضد انحصار و توسعه رقابت
وزیر راه و شهرسازی در دانشگاه صنعتی شریف مطرح کرد؛
وزیر راه و شهرسازی در میزگرد اقتصادی تحت عنوان سوسیالیسم بازار و سوداگری در ایران نقطه نظرات خود را در زمینه‌های سوسیالیسم بازار و سوداگری در ایران تشریح کرد و تله‌های سیاسی که اقتصاد را دستخوش تغییر می‌کنند برشمرد.
ﺳﻪشنبه، 11 خرداد 1395 - 17:23
بدهی‌های دولت به اقتصاد ملی؛ یکی از بزرگترین مشکلات کشور
آخوندی در دومین همایش نقش بانک‌های توسعه‌ای در توسعه و رونق اقتصادی کشور مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی طی سخنرانی در دومین همایش نقش بانک‌های توسعه‌ای در توسعه و رونق اقتصادی کشور بدهی‌های دولت به اقتصاد ملی را یکی از بزرگترین مشکلات اقتصادی کشور دانست و گفت: نهادهای مالی می‌توانند نقش مهم و تأثیرگذاری در رفع این مشکلات ایفا کنند.
دوشنبه، 10 خرداد 1395 - 17:43
پیشنهاد توقف توسعه جمعیت در کلانشهرهای میلیونی/
وزیر راه و شهرسازی  مطرح کرد؛
وزیر راه و شهرسازی با حضور در جمع مدیران راه و شهرسازی استان‌های سراسر کشور سیاست‌های وزارتخانه در حوزه مسکن را تشریح کرد.
دوشنبه، 03 خرداد 1395 - 17:28
صفحه 15 از 19ابتدا   قبلی   10  11  12  13  14  [15]  16  17  18  19  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...