X

(آرشیو سال 1395)

تاکید آخوندی بر «محله‌گرایی» و «مشارکت محوری» در ساماندهی مناطق ناکارآمد شهری
در جلسه شورای اجتماعی کشور با حضور رییس جمهوری مطرح شد:
جلسه شورای اجتماعی کشور با حضور حسن روحانی، رییس جمهوری و وزیر راه و شهرسازی تشکیل شد و مباحث مختلفی در خصوص کاهش آسیب‌های اجتماعی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت که حاشیه‌نشینی یکی از این آسیب‌ها بود.
شنبه، 11 اردیبهشت 1395 - 17:56
به نقشه نگاه کنید/ نباید سرنوشت برجام را به دست چند بوروکرات بسپاریم
دکتر عباس آخوندی در گفت‌وگو با مجله اشترن آلمان:
دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی کشورمان در حاشیه سفر ۲ روزه به آلمان که اواخر فروردین سالجاری انجام شد، با مجله اشترن این کشور مصاحبه‌ای اختصاصی انجام داد.
جمعه، 10 اردیبهشت 1395 - 16:09
جزئيات روند فعاليت صندوق‌های پس‌انداز مسكن در ۴دهه گذشته
وزیر راه و شهرسازی  در جمع رؤسای شعب بانک مسکن تشريح كرد:
وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که صندوق‌های پس‌انداز منطقه‌ای و پروژه‌ای در انتظار دریافت مجوز هستند گفت: متأسفانه در دولت‌های نهم و دهم با این شعار عام پسند که نیازی به پس‌انداز برای خانه‌دار شدن نیست با ۵۰۰ هزار تومان می‌توان خانه‌دار شد، رژیم پس‌انداز از بین رفت و در اواخر دهه هشتاد شاهد اضمحلال ...
چهارشنبه، 08 اردیبهشت 1395 - 16:14
توجه به شهرسازی باید فراتر از موضوعات کالبدی باشد
آخوندی در جمع مدیران معماری و شهرسازی استان‌ها:
وزیر راه و شهرسازی گفت: باید نیروی انسانی متخصص در ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها در همه بخش‌ها استخدام شود تا پست‌های خالی پر شوند یا اگر فردی غیر متخصص در پستی قرار دارد، جابه‌جایی صورت گیرد.
یکشنبه، 05 اردیبهشت 1395 - 16:19
لزوم آموزش عمومی درباره بافت‌های حاشیه‌ای و بهسازی آن‌ها از طریق صداوسیما و شبکه‌های اجتماعی
آخوندی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر لزوم گسترش آموزش همگانی و عمومی به مردم خصوصا ساکنان سکونتگاه‌های غیررسمی و بافت‌های ناکارآمد شهری از طریق صداوسیما و شبکه‌های اجتماعی گفت: اگرچه حاشیه‌نشینی پیامدهای امنیتی دارد اما ماهیتا یک موضوع امنیتی محسوب نمی‌شود.
شنبه، 04 اردیبهشت 1395 - 16:21
صفحه 17 از 19ابتدا   قبلی   10  11  12  13  14  15  16  [17]  18  19  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...