X

(آرشیو سال 1396)

افشای اطلاعات، تنها راه مبارزه با فساد است
آخوندی در نشست با مدیران کل استان‌ها اعلام کرد:
وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اهمیت بالای شفاف‌سازی اطلاعات و سلامت در کار اظهار داشت: روی این مسئله بسیار حساس هستم و اعتقاد دارم باید در فضایی کاملا رقابتی شفاف عمل کنیم و به کوچکترین انحراف اطلاعاتی از خود عکس‌العمل نشان داده تا محیطی سالم داشته باشیم.
چهارشنبه، 04 بهمن 1396 - 16:01
بايد عدالت محور توسعه پایدار باشد
وزير راه و شهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی با تاكید بر اینكه رعایت عدل محتورین محور توسعه پایدار است كه موضوعاتی بسیار فراتر از زیست محیط مربوط می‌شود، تصریح كرد: در مثلث روابط عمومی، مسئولیت اجتماعی و توسعه پایدار، دسترسی آزاد شهروندان به اطلاعات مهمترین اقدام روابط عمومی ها است.
ﺳﻪشنبه، 03 بهمن 1396 - 11:51
پول سمی پنجه‌ فساد مالی بر گلوی اقتصاد
۴ راهکار برای نجات نظام پولی و بانکی کشور
پول سمی نظام پولی و بانکی را با تنگنای سختی روبرو ساخته‌است. شکست مؤسسه‌ها و تعاونی‌های اعتبار که اخیرا نقل محافل عام و خاص است یک رخ‌نمون از این پدیده است.
دوشنبه، 02 بهمن 1396 - 15:55
ممنوعیت کسر ۵ درصد حق نظارت مهندسان خواست همه مردم و مهندسان است
وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این مطلب که چرا باید مهندسان ۵ درصد از دستمزد خود را به جای دیگری پرداخت کنند گفت: این اولین گام برای اصلاحات اساسی در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان است و در واقع اولین گام در جهت مبارزه بسیار جدی با موضوع امضا فروشی است که در فهم عمومی مطرح است.
یکشنبه، 01 بهمن 1396 - 16:03
مهندسان و احقاق حقوق آنان
عباس آخوندی*: مدت‌ها بود که در پی لغو رویه‌ی ناعادلانه اخذ ۵% از حق مهندسی مهندسان توسط سازمان‌های نظام مهندسی بودم. امروز پس از بررسی‌های حقوقی توانستم این جراحی را به نفع مهندسان حرفه‌ای عزیز که از دست‌رنج خدمات مهندسی خود ارتزاق می‌کنند انجام دهم.
چهارشنبه، 27 دی 1396 - 16:06
صفحه 7 از 27ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...