X

(آرشیو سال 1397)

سخت‌ترین مساله حال حاضر کشور بازآفرینی شهری است
وزیر راه وشهرسازی عنوان کرد:
وزیر راه و شهرسازی گفت: اصلی ترین و سخت ترین مساله کشور در حال حاضر مساله بازآفرینی شهری است که از دهه پنجاه در کشور وجود داشته و هیچ دولتی نه قبل و نه بعد از انقلاب به سراغ آن نرفت اما من به سراغ آن رفتم.
چهارشنبه، 07 شهریور 1397 - 17:28
طراحی شهری در بازار مسگرها
عباس آخوندی*: امروز کلیات راهنمای طراحی شهری مبتنی بر حمل‌ونقل همگانی در شورای عالی شهرسازی و معماری ایران به تصویب رسید. این اتفاق در واقع حرکت به سمت یک تغییر انگاره (پاردایم شیفت) در طراحی شهری بود و راه زیادی را باید به‌پیماییم تا به نتیجه برسیم.
دوشنبه، 05 شهریور 1397 - 09:07
ضرورت ورود اقتصاد مدرن به بافت‌های تاریخی
آخوندی در چهل و هشتمین جلسه ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار مطرح کرد
وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر ضرورت ورود اقتصاد مدرن به بافت‌های تاریخی بیان کرد: مدرن‌سازی با تخریب و نابودی آثار باارزش تفاوت دارد، ما باید کاری کنیم تا ساکنان محلات با زندگی امروز سازگار شوند.
جمعه، 02 شهریور 1397 - 09:26
تهیه طرح جامع بازفراینی دامغان
آخوندی در نشست شورای اداری شهرستان دامغان مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی در نشست شورای اداری شهرستان دامغان گفت: یکی از اهداف اصلی دولت تدبیر و امید، حفظ پویایی طرح ها و در گردش بودن چرخ سازندگی در کشور است.
جمعه، 26 مرداد 1397 - 09:35
بازآفرینی شهری؛ اصلی‌ترین مساله ۲۰ سال آینده ایران
وزیر راه و شهرسازی در ستاد بازافرینی شهری استان سمنان مطرح کرد؛
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اصلی ترین مسئله در ۲۰ سال آینده ایران بازآفرینی شهری خواهد بود؛، گفت: اگر به این مساله پرداخته نشود این بیماری و گرفتاری تعمیق پیدا می‌کند.
جمعه، 26 مرداد 1397 - 09:31
صفحه 22 از 32ابتدا   قبلی   17  18  19  20  21  [22]  23  24  25  26  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...