X
(آرشیو سال 1395)
تاکید بر تغییر رویکرد وزارتخانه از پروژه‌محوری به برنامه‌محوری
وزیر راه و شهرسازی در جمع مدیران‌کل استان‌ها عنوان کرد:
وزیر راه و شهرسازی در نشست مدیران‌کل استان‌ها با تاکید بر تمرکز بر سه ماموریت اصلی حمل و نقل، شهرسازی و مسکن به ضعف‌های رویکرد پروژه‌محوری اشاره و بر ضرورت تغییر رویکرد به سمت برنامه‌محوری تاکید کرد.
چهارشنبه، 25 اسفند 1395 - 17:19
ایجاد فضای گفتمانِ رقابت‌پذیری شهرها در ساختار حکومتی، اقتصادی و اجتماعی ایران
وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛
وزیر راه و شهرسازی در بیست و سومین جلسه شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران در سال ۹۵ در مورد طرح رقابت‌پذیری شهری بر ایجاد فضای گفتمان رقابت‌پذیری شهرها در ساختار حکومتی، اقتصادی و اجتماعی ایران تاکید کرد و پیشنهاد برگزاری کنفرانس و تشکیل دبیرخانه دائمی این موضوع را داد.
ﺳﻪشنبه، 24 اسفند 1395 - 17:23
تشريح ريشه‌های زمين‌خواری و رابطه آن با بی‌انضباطی‌های شهری
وزیر راه و شهرسازی در همایش مبارزه با زمین‌خواری مطرح كرد:
همایش مبارزه با زمین‌خواری و حفظ منابع کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی و حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور و عباس جعفری دولت آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران در مجتمع فرهنگی ورزشی شهید بهشتی تهران برگزار شد.
ﺳﻪشنبه، 24 اسفند 1395 - 17:15
باید بنادر ايران را در برابر بنادر جهان موقعیت‌یابی كنیم
عباس آخوندی مطرح کرد:
عباس آخوندی در همایش مدیران سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر ضرورت تغییر انگاره به عنوان رویكرد اصلی لازم در حوزه توسعه و بهره‌وری از بنادر گفت: اندازه بازار بنادر اندازه جهانی است و بنابراین ما باید بتوانیم خود را در برابر بنادر جهان موقعیت‌یابی كنیم و برنامه رقابتی با بنادر جهان داشته باشیم.
چهارشنبه، 18 اسفند 1395 - 17:24
ترسیم نقش‌ مؤثر راه‌آهن در حمل‌ونقل حومه‌ای و بین‌شهری
وزیر راه و شهرسازی در جشنواره تعالی حمل‌ونقل ریلی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه باید با یک مطالعه روان‌شناسانه رفتار حمل‌ونقلی مردم را تغییر داد، گفت: جامعیت در برنامه‌ریزی، توجه به فیزیک و کالبد، تعریف شبکه، یکپارچگی حمل‌ونقل ریلی با سایر شقوق، حمل‌ونقل حومه‌ای، قطار سریع‌السیر، شهرسازی ریل پایه و آموزش مدیران و کارشناسان آینده راه‌آهن، در دست...
ﺳﻪشنبه، 17 اسفند 1395 - 17:27
صفحه 1 از 19ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...