X
(آرشیو سال 1396)
درخواست چاره‌اندیشی برای رفع برخی شبهه‌ها و اتهام‌ها در استیضاح‌های اخیر
وزیر راه و شهرسازی در نامه به رئیس مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی در نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار چاره اندیشی برای رفع برخی شبهه ها و اتهام ها در استیضاح‌های اخیر شد.
ﺳﻪشنبه، 29 اسفند 1396 - 18:22
پيشنهاد به روحانی برای اتصال مراکز استان‌ها به شبکه ریلی
آخوندی در مراسم بهره‌برداری از ۶۱ واگن نو و بازسازی شده برای سفرهای نوروزی:
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اين نكته كه باید طی ۲ برنامه دولت و مجلس تصمیم بگیرند که ۵۰ میلیارد دلار برای توسعه حمل و نقل ریلی سرمایه‌گذاری کنند گفت: اتصال تمام مراکز استان‌ها به شبکه ریلی را به رئیس‌جمهوری پیشنهاد كردم.
یکشنبه، 27 اسفند 1396 - 17:49
رأی نمایندگان به مفهوم ارج‌گذاری به زحمات بی‌شائبه همکارانم است
با ارسال نامه‌ به رئیس مجلس مطرح شد:
وزیر راه و شهرسازی با ارسال نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از اعتماد مجدد نمایندگان به وی، این اتفاق را به مفهوم ارج‌گذاری مجلس به زحمات بی‌شائبه خانواده وزارت راه و شهرسازی تلقی کرد.
چهارشنبه، 23 اسفند 1396 - 18:25
تمام اظهارات وزیر راه و شهرسازی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه خیلی خوشبختم که در خدمت شما نمایندگان عزیز هستم و در جهت توضیح به سوالاتی که نمایندگان استیضاح کننده دارند، مطالبی را عرض کنم، گفت: آنچه بهبود شرایط را موجب می‌شود نگاه فرایندی به سوانح و توانایی اطلاع‌رسانی دقیق و صحیح به مردم است.
ﺳﻪشنبه، 22 اسفند 1396 - 18:28
ضرورت توجه به ارتقاء نقش زنان در سطح ملی
وزیر راه و شهرسازی در مراسم گرامیداشت روز زن مطرح كرد:
وزیر راه و شهرسازی با تأکید براینکه حمل و نقل باید از جهت ایمنی، آسایش و سازگاری با وضعیت خاص زنان ایرانی قابل‌قبول باشد گفت: حضور زنان در وزارتخانه، نحوه حضور زنان در جامعه ایران و سهم وزارت راه و شهرسازی برای هموار کردن حضور آن‌ها از جهت بخش شهرساز ی و سیستم حمل ونقلی در کشور مباحثی است که به طور ...
شنبه، 19 اسفند 1396 - 17:53
صفحه 1 از 27ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...