X
بانک مسکن به سمت تجاری برود هم اقتصاد کلان کشور می‌بازد هم اقتصاد خرد 
وزیر راه و شهرسازی در همایش برنامه‌های بانک مسکن:
عباس آخوندی با بیان این‌که بانک مسکن تاکنون به غیر از دوره‌ای که سیاست‌های تحمیلی مسکن مهر را اجرا کرد راه درستی را طی کرده است گفت: اقتصاد ایران باید امکان پاسخگویی مناسب به تمامی افرادی که می‌خواهند در بخش مسکن سرمایه‌گذاری کنند را داشته باشد.
پنجشنبه، 03 اردیبهشت 1394 - 17:20
برای آگاهی‌رسانی به کنش‌گران خردورز حوصله کنیم/ اصلی‌ترین بحث در ارتباطات دسترسی آزاد به اطلاعات است 
وزیر راه و شهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی با حضور در شانزدهمین نشست شورای هماهنگی روسای مراکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دستگاه‌های اجرایی به اهمیت دسترسی آزاد به اطلاعات صحیح تاکید کرد و گفت: برای آگاهی رسانی به کنش‌گران خردورز حوصله کنیم.
چهارشنبه، 02 اردیبهشت 1394 - 17:29
معماری و شهر ايرانی تجلی‌گاه مفهوم توسعه پايدار است
پيام وزير راه و شهرسازي به مراسم بزرگداشت روز معمار
وزيرراه و شهرسازي با اشاره به اينكه معماري و شهر ايراني عرضه كننده ارزشمند‌ترين مصاديق تعامل با طبيعت در همسويي با ويژگي‌هاي فرهنگي و اعتقادي و تجلي‌گاه مفهوم توسعه پايدار در شهر و معماري است، اظهار داشت: بي‌ترديد آثار نخبگان جامعه حرفه‌اي در اين راستا به مثابه چراغي فراروي مسير معماران جوان است.
چهارشنبه، 02 اردیبهشت 1394 - 17:26
حساب اماني در نزد بانك براي پيش خريد مسكن
وزير راه و شهرسازي در برنامه گفتگوي ويژه خبري مطرح كرد:
وزير راه و شهرسازي با اشاره به وجود بخش عمده تخلفات مسكن در حوزه پيش فروش، از ابلاغ تشكيل حساب‌هاي اماني نزد بانك ها براي واريز وجه پيش فروش و نظارت بانك‌ها بر پيشرفت ساخت و سازها خبر داد و گفت: رواني ترافيك در محورهاي شمالي نتيجه اقدامات صورت گرفته در سال گذشته بود.
ﺳﻪشنبه، 11 فروردین 1394 - 17:19
حمل و نقل ریلی در صدر برنامه‌های حمل و نقلی کشور قرار دارد 
نخستین اظهارات وزیر راه و شهرسازی در سال ۱۳۹۴:
وزیر راه و شهرسازی در نخستین اظهاراتش در یک برنامه تلویزیونی در سال جدید به تشریح وضعیت فعلی حمل و نقل و مسکن و همچنین برنامه‌‌ها و اولویت‌های وزارتخانه‌ تحت نظرش برای این بخش‌ها پرداخت.
دوشنبه، 03 فروردین 1394 - 17:14
صفحه 180 از 195ابتدا   قبلی   175  176  177  178  179  [180]  181  182  183  184  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...