X
وارث یک دوره فروکاستن ارزش‌ اندیشه و علم درکشوریم
وزیر راه و شهرسازی در یازدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع:
وزیر راه و شهرسازی گفت: ما وارث یک دوره فرو کاستن ارزش‌ اندیشه و علم در کشوریم و ساده‌سازی‌های بیش از حد، در حد توهم‌آفرینی مشکلاتی را در کشور ایجاد کرد.
چهارشنبه، 17 دی 1393 - 16:51
اظهارات آخوندي در كنفرانس اقتصاد ايران 
وزیر راه و شهرسازی در نخستین کنفرانس اقتصاد ایران به بررسی عوامل بنیادین پدیده رکورد تورمی در اقتصاد ایران از منظر اقتصاد سیاسی پرداخت و بر لزوم بازتعریف رابطه دولت-بازار خصوصاً ضرورت بازخوانی آنچه به نام خصوصی سازی در اقتصاد ایران و به طور ویژه صنعت حمل و نقل اتفاق افتاده است تاکید نمود. ایشان فرسا...
یکشنبه، 14 دی 1393 - 16:53
ورود شورایعالی شهرسازی به مقوله طرح‌های گردشگری/ طرح‌های گردشگری نباید سوداگری زمین ایجاد کنند 
وزیر راه و شهرسازی
وزیر راه و شهرسازی درباره نشست شورایعالی شهرسازی و معماری هشتم دی ماه با موضوع «بررسی گزارش مربوط به طرح‌های مناطق گردشگری» تاکید کرد: باید از همه ظرفیت‌ها برای توسعه گردشگری در کشور حداکثر استفاده شود.
چهارشنبه، 10 دی 1393 - 16:40
ثمره بهره‌وری باید رفاه پایدار شهروندان باشد 
آخوندی در جشنواره بهره‌وری و بهبود فضای کسب و کار مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی با حضور در دومین جشنواره بهره‌وری و بهبود فضای کسب و کار با انتقاد از عملکرد مجزای شرکت‌های راه‌آهن و مترو به ریشه اصلی این مشکل یعنی نبود شهروند به عنوان هسته اصلی برنامه‌ریزی اشاره کرد.
یکشنبه، 07 دی 1393 - 16:41
معیار سنجش پژوهش‌ها دو شاخص موبیلیتی و قابلیت زندگی باشد 
وزیر راه و شهرسازی در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی در جمع مدیران و مسئولان مرکز تحقیقات، راه، مسکن و شهرسازی گفت: در این مرکز باید پژوهشگران، استادان و دانشجویان خارجی رفت و آمد کنند تا فضای رقابتی برای پژوهش ایجاد شود و مرکز تحقیقات، راه، مسکن و شهرسازی به مغز متفکر این وزارتخانه تبدیل شود.
دوشنبه، 01 دی 1393 - 17:01
صفحه 176 از 186ابتدا   قبلی   171  172  173  174  175  [176]  177  178  179  180  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...