X
ورود شورایعالی شهرسازی به مقوله طرح‌های گردشگری/ طرح‌های گردشگری نباید سوداگری زمین ایجاد کنند 
وزیر راه و شهرسازی
وزیر راه و شهرسازی درباره نشست شورایعالی شهرسازی و معماری هشتم دی ماه با موضوع «بررسی گزارش مربوط به طرح‌های مناطق گردشگری» تاکید کرد: باید از همه ظرفیت‌ها برای توسعه گردشگری در کشور حداکثر استفاده شود.
چهارشنبه، 10 دی 1393 - 16:40
ثمره بهره‌وری باید رفاه پایدار شهروندان باشد 
آخوندی در جشنواره بهره‌وری و بهبود فضای کسب و کار مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی با حضور در دومین جشنواره بهره‌وری و بهبود فضای کسب و کار با انتقاد از عملکرد مجزای شرکت‌های راه‌آهن و مترو به ریشه اصلی این مشکل یعنی نبود شهروند به عنوان هسته اصلی برنامه‌ریزی اشاره کرد.
یکشنبه، 07 دی 1393 - 16:41
معیار سنجش پژوهش‌ها دو شاخص موبیلیتی و قابلیت زندگی باشد 
وزیر راه و شهرسازی در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی در جمع مدیران و مسئولان مرکز تحقیقات، راه، مسکن و شهرسازی گفت: در این مرکز باید پژوهشگران، استادان و دانشجویان خارجی رفت و آمد کنند تا فضای رقابتی برای پژوهش ایجاد شود و مرکز تحقیقات، راه، مسکن و شهرسازی به مغز متفکر این وزارتخانه تبدیل شود.
دوشنبه، 01 دی 1393 - 17:01
ممنوعیت واردات هواپیمای بیش از پانزده سال سن/ ارائه لایحه بازسازی ساختار ایران‌ایر به مجلس
آخوندی در سازمان هواپیمایی کشوری مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی در مراسم رونمایی از دستوالعمل جدید تأسیس و فعالیت شرکت‌های هواپیمایی گفت: اگر مردم به دنبال دریافت خدمات فرودگاهی در سطح بین‌المللی هستند، باید هزینه‌ها را بپردازند.
شنبه، 29 آذر 1393 - 17:58
سه بیماری مزمن بانک‌های ایران 
آخوندی در مراسم انعقاد قرارداد 21هزار میلیارد ریالی بنادر با بخش خصوصی:
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به لحاظ شدن پیشنهاد استفاده ازمنابع صندوق توسعه ملی برای توسعه همه شقوق حمل و نقل در لایحه بودجه سال 94، گفت: سازمان بنادر از رویکرد مهندسی صرف به رویکرد تجاری و اجتماعی تغییر برنامه ریزی دهد.
چهارشنبه، 26 آذر 1393 - 18:13
صفحه 185 از 195ابتدا   قبلی   180  181  182  183  184  [185]  186  187  188  189  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...