X
معماری ترمینال «ایران شهر» فرودگاه امام خمینی(ره) باید بیانگر هویت ایران اسلامی باشد 
آخوندی:
وزیر راه و شهرسازی گفت: آنچه که برای من در ساخت ترمینال ایران‌شهر در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی اهمیت دارد این است که فرودگاه بین المللی امام خمینی به عنوان دروازه داخلی ایران بیان کننده هویت ایران باشد.
یکشنبه، 12 مهر 1394 - 15:22
آغازکننده نوسازی در دوران بعد توافق برجام خواهیم بود
آخوندی در همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی در همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری با تشریح فرصت های سرمایه گذاری در ایران گفت: ساخت ۷ فرودگاه بین‌المللی در سطح کشور در دستور کار است که جزئیات آن در این همایش به سرمایه‌گذاران معرفی می‌شود.
شنبه، 11 مهر 1394 - 15:17
تشکیل صندوق بین‌المللی برای احیای راه‌ابریشم/ بندر چابهار باید به مرکزی برای تجارت حمل‌ونقل جهان شود 
وزیر راه و شهرسازی در مراسم روز جهانی دریانوردی:
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بندر چابهار باید به یک بندر بزرگ که قابلیت پهلوگیری کشتی‌های بزرگ را دارد تبدیل شود گفت: بندر چابهار باید به مرکزی برای تجارت حمل‌ونقل جهان شود.
چهارشنبه، 08 مهر 1394 - 15:08
بازآفرینی شهرها با اندیشه «ایران‌شهري»
وزیر راه و شهرسازی در روز جهانی گردشگری مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی در روز جهانی گردشگری ضمن اعلام آمادگی وزارت راه و شهرسازی برای توسعه زیرساخت‌های حمل و نقلی و همکاری با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بر لزوم بازآفرینی اندیشه «ایران‌شهر» تاکید کرد.
یکشنبه، 05 مهر 1394 - 15:05
جسارت تغییر نداریم 
دیدگاه‌های عباس آخوندی درباره اهمیت دگرگونی در ساختار نظام بانکی:
برای وزیر اقتصاد سیاسی خوانده دولت یازدهم، هنوز رفتارهای پوپولیستی دولت قبل سوهان روح است. او سکان وزارتخانه‌ای را در دست گرفته که در دولت نهم و دهم بستر بسیاری از رفتارهای پوپولیستی بوده و آن‌گونه که عباس آخوندی می‌گوید مسکن مهر، تنها یکی از پروژه‌های عوامانه دولت قبل محسوب می‌شود.
چهارشنبه، 25 شهریور 1394 - 15:01
صفحه 165 از 187ابتدا   قبلی   160  161  162  163  164  [165]  166  167  168  169  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...