X
سیستان‌و‌بلوچستان دروازه تمدن «ایران‌شهر»
آخوندی در ستاد ملی بازآفرینی شهری مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی در نشست ستاد ملی بازآفرینی با موضوع بررسی بافت ناکارآمد شهری سیستان و بلوچستان با تاکید بر تغییر رویکرد وزارت راه و شهرسازی از طرح‌های شهری به سمت طرح‌های بازآفرینی شهری گفت: این استان یکی از منابع بنیادین میراث ایرانی چه در حوزه فرهنگی و معنوی و چه در حوزه مادی و کالبدی است.
چهارشنبه، 29 مهر 1394 - 15:36
حمایت از رویکرد «ایران‌شهری» در برابر رویکرد «استالینیستی» در بافت‌های تاریخی
وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که دو جریان کاملا متضاد در رویارویی با حوزه شهرسازی و بافت‌های تاریخی وجود دارد گفت: جریان نخست جریانی استالینیستی و فاشیستی است که به دنبال نابودکردن این بافت‌ها و نوسازی روی زمین بایر است. در مقابل نیز جریانی وجود دارد که نگاه و توجه را به حفاظت مینیاتوری از بافت و ا...
ﺳﻪشنبه، 28 مهر 1394 - 15:32
ایجاد محبوبیت دولتی با جیب دیگری غیراخلاقی است
آخوندی در دیدار با نمایندگان صنعت بیمه:
وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که خدماتی که مردم از شرکت‌های بیمه‌گر دریافت می‌کنند بسیار نازل است گفت: برخی سیستم‌ها می‌گویند دو، سه یا هفت درصد از درآمد بیمه‌ها به وزارت راه و شهرسازی اختصاص یابد که این کار اساسا بیهوده است.
چهارشنبه، 22 مهر 1394 - 15:39
استیضاح تمرین مردم‌سالاری است
آخوندی در جلسه استیضاح مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی در نشست بررسی طرح استیضاح که در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار شد توضیحاتی درباره عملکرد خود در این وزارتخانه ارائه داد.
ﺳﻪشنبه، 14 مهر 1394 - 15:32
تلاش برای توسعه روستاها نیازمند دوری از کار پوپولیستی/ ۵ دلیل ضرورت سرمایه‌گذاری روستاها 
آخوندی در کنفرانس ملی حمل ونقل روستایی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی تلاش برای توسعه روستاها را نیازمند دوری از کار پوپولیستی خواند و گفت:روستاها نقش مهم و راهبردی در اقتصاد یک کشور دارند.
دوشنبه، 13 مهر 1394 - 15:24
صفحه 165 از 188ابتدا   قبلی   160  161  162  163  164  [165]  166  167  168  169  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...