X
دولت تا ۱۰ سال آینده هم نمی‌تواند در زیرساخت‌های حمل‌و‌نقل سرمایه‌گذاری کند
آخوندی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاح پژوهشکده مالی و اقتصادی مسکن و حمل و نقل با بیان این‌که این پژوهشکده می‌تواند بازوی علمی وزارت راه و شهرسازی شود گفت: هیچ‌گاه رقابت‌پذیر کردن بنادر و فرودگاه‌ها در ساخت و سازها رعایت نشد و اگر هم مطرح می‌شد فکر می‌کردند که باید دکه بسازند و به ساندویچی بدهند.
چهارشنبه، 31 تیر 1394 - 14:09
سکونت ۳۰ درصد جمعیت شهری در بافت‌های ناکارآمد
آخوندی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی یکی از اصلی‌ترین مشکلات کشور را بافت‌های ناکارآمد شهری دانست و گفت: ساماندهی این مناطق نیازمند همفکری و همکاری تمامی ارگان‌ها و نهادها است.
ﺳﻪشنبه، 23 تیر 1394 - 13:55
دولت بايد وضع فوق العاده اعلام و جامعه را برای بازنگری کلی اقتصاد آماده كند / مسکن مهر و هدفمندسازی یارانه‌ها اقتصاد برانداز بودند 
مشروح اظهارات وزیر راه و شهرسازی در دانشگاه علامه طباطبایی ؛
وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: ضعف نظام تأمين مالي مسكن در كشور، خانه‌دار شدن برای اقشار ضعيف و متوسط جامعه را به یک رویا تبديل كرده است.
ﺳﻪشنبه، 09 تیر 1394 - 13:55
فضای آسمان امن ایران به روی هواپیماهای دنیا باز است / بازسازی تمام عیار صنعت هوانوردی کشور
وزیر راه و شهرسازی در مراسم سالگرد تاسیس شرکت فرودگاه‌ها:
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه به هیچ وجه صنعت هوانوردی محدود به درون کشورها نیست گفت: فضای آسمان امن ایران به روی همه هواپیماهای دنیا باز است.
ﺳﻪشنبه، 02 تیر 1394 - 18:13
تغییر ساختار راه آهن و توسعه قطار حومه‌ای/ تهران با تکمیل آزادراه آبیک - چرم‌شهر نفس خواهد کشید 
آخوندی در مراسم آغاز عملیات اجرایی آزادراه آبیک ـ چرم‌شهر:
وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه موضوع حمل و نقل استان تهران از مسائل مهم این کلانشهر کشور است گفت: در راستای توسعه قطارهای حومه‌ای باید ساختار راه‌آهن کاملا عوض شود و در این باره برنامه مشخص داریم.
دوشنبه، 01 تیر 1394 - 18:06
صفحه 169 از 188ابتدا   قبلی   164  165  166  167  168  [169]  170  171  172  173  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...