X
آخوندی: روحانی و عارف موافق نظرسنجی بودند
بازخوانی نظرسنجی برای اجماع 
دکتر عباس آخوندی، اکنون سکاندار وزارتخانه‌ای اقتصادی است، اما در عین حال، سیاستمداری حرفه‌ای نیز هست، سیاستمداری که در بزنگاه ها، از ایفای مسئولیت و نقش، ابایی نداشته است. با وزیر راه شهرسازی دولت تدبیر و امید، درباره شرایط سیاسی پیش از انتخابات ریاست جمهوری خرداد گفت‌و‌گو کردیم، شرایطی که در لحظاتی...
چهارشنبه، 14 مرداد 1394 - 14:27
آخوندی: اگر برنامه ششم توسعه نتواند به سوال «چگونه خانه‌دار شوم؟» پاسخ دهد سایر موارد تعارفی بیش نیست
جزئیات نخستین جلسه تدوین برنامه ششم توسعه در حوزه مسکن؛
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه «چگونه باید خانه بخرم؟ » سوالی است که باید در برنامه ششم توسعه بدون لکنت پاسخ داده شود گفت: مسکن ۴۰ درصد از هزینه یک خانوار متوسط را در بر دارد و ثمره مادی یک خانوار متوسط «خانه‌ای» است که برای فرزندان خود به ارث می‌گذارند.
دوشنبه، 12 مرداد 1394 - 14:25
فرودگاه‌های امام و مهرآباد در سیستم حمل و نقل چند وجهی جایی ندارند 
آخوندی در ستاد تدوین برنامه ششم توسعه در حوزه حمل‌ونقل مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی ضمن تأکید بر یکپارچه‌ دیدن حمل‌ونقل درون‌شهری و برون‌شهری در برنامه ششم توسعه گفت: حمل و نقل چندوجهی و ترکیبی نیز نکته مهم دیگری است که باید در برنامه ششم توسعه به آن توجه شود.
یکشنبه، 11 مرداد 1394 - 14:14
دولت تا ۱۰ سال آینده هم نمی‌تواند در زیرساخت‌های حمل‌و‌نقل سرمایه‌گذاری کند
آخوندی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاح پژوهشکده مالی و اقتصادی مسکن و حمل و نقل با بیان این‌که این پژوهشکده می‌تواند بازوی علمی وزارت راه و شهرسازی شود گفت: هیچ‌گاه رقابت‌پذیر کردن بنادر و فرودگاه‌ها در ساخت و سازها رعایت نشد و اگر هم مطرح می‌شد فکر می‌کردند که باید دکه بسازند و به ساندویچی بدهند.
چهارشنبه، 31 تیر 1394 - 14:09
سکونت ۳۰ درصد جمعیت شهری در بافت‌های ناکارآمد
آخوندی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی یکی از اصلی‌ترین مشکلات کشور را بافت‌های ناکارآمد شهری دانست و گفت: ساماندهی این مناطق نیازمند همفکری و همکاری تمامی ارگان‌ها و نهادها است.
ﺳﻪشنبه، 23 تیر 1394 - 13:55
صفحه 167 از 186ابتدا   قبلی   162  163  164  165  166  [167]  168  169  170  171  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...