X

(آرشیو سال 1394)

آغازکننده نوسازی در دوران بعد توافق برجام خواهیم بود
آخوندی در همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی در همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری با تشریح فرصت های سرمایه گذاری در ایران گفت: ساخت ۷ فرودگاه بین‌المللی در سطح کشور در دستور کار است که جزئیات آن در این همایش به سرمایه‌گذاران معرفی می‌شود.
شنبه، 11 مهر 1394 - 15:17
تشکیل صندوق بین‌المللی برای احیای راه‌ابریشم/ بندر چابهار باید به مرکزی برای تجارت حمل‌ونقل جهان شود 
وزیر راه و شهرسازی در مراسم روز جهانی دریانوردی:
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بندر چابهار باید به یک بندر بزرگ که قابلیت پهلوگیری کشتی‌های بزرگ را دارد تبدیل شود گفت: بندر چابهار باید به مرکزی برای تجارت حمل‌ونقل جهان شود.
چهارشنبه، 08 مهر 1394 - 15:08
بازآفرینی شهرها با اندیشه «ایران‌شهري»
وزیر راه و شهرسازی در روز جهانی گردشگری مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی در روز جهانی گردشگری ضمن اعلام آمادگی وزارت راه و شهرسازی برای توسعه زیرساخت‌های حمل و نقلی و همکاری با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بر لزوم بازآفرینی اندیشه «ایران‌شهر» تاکید کرد.
یکشنبه، 05 مهر 1394 - 15:05
جسارت تغییر نداریم 
دیدگاه‌های عباس آخوندی درباره اهمیت دگرگونی در ساختار نظام بانکی:
برای وزیر اقتصاد سیاسی خوانده دولت یازدهم، هنوز رفتارهای پوپولیستی دولت قبل سوهان روح است. او سکان وزارتخانه‌ای را در دست گرفته که در دولت نهم و دهم بستر بسیاری از رفتارهای پوپولیستی بوده و آن‌گونه که عباس آخوندی می‌گوید مسکن مهر، تنها یکی از پروژه‌های عوامانه دولت قبل محسوب می‌شود.
چهارشنبه، 25 شهریور 1394 - 15:01
مشکل ما گریز از قانون است/ رقابت باید جای رانت قرار بگیرد
وزیر راه و شهرسازی:
وزیر راه و شهر سازی می‌گوید: اصلی‌ترین مسئله تضمین در قراردادها، اجرای آنهاست. در گذشته افراد حتی به نقل قول‌های شفاهی هم متعهد بودند. در حالی که ما در حال حاضر یک دولتی داریم که ۳۰۰ هزار میلیارد تومان بدهی دارد و امکان پرداخت ندارد.
شنبه، 21 شهریور 1394 - 15:00
صفحه 13 از 21ابتدا   قبلی   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...