X
(آرشیو سال 1394)
تدوین طرح بازآفرینی قم براساس شهرسازی ریل‌پایه/ قم نمونه‌ای باهویت از «ایران‌شهر»
آخوندی در ستاد ملی بازآفرینی پایدار محدوده‌ها و محله‌های هدف مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی مونوریل قم و طرح بلوار پیامبر اعظم (ص) را نمونه‌هایی از پروژه‌های زیان‌بار در شهر قم دانست و گفت: طرح بازآفرینی شهر قم بر مبنای تردد ریل‌پایه باید مورد بازنگری قرار بگیرد و برنامه‌ای جامع برای این شهر تدوین کرد.
ﺳﻪشنبه، 03 آذر 1394 - 16:11
اگر مسئول مدیریت اقتصاد ایران بودم وضعیت فوق‌العاده اعلام می‌کردم 
وزیر راه و شهرسازی در پانزدهمین همایش سیاست‌های توسعه مسکن:
وزیر راه و شهرسازی با انتقاد از نامناسب بودن کیفیت محیط زیست در شهرهای بزرگ گفت: حق نفس کشیدن مردم در حال فروش است و کسی به شهر احساس تعلق ندارد.
دوشنبه، 02 آذر 1394 - 16:09
ضرورت تشکیل بانک تصفيه دارایی‌های سمی
عباس آخوندی*: شکی نیست اقتصاد ایران امروزه در «تنگنای مالی» قرار دارد و با «رکود تورمی» روبه رو است و هرچند اجماعی روی شناسایی وضعیت هست اما از این مهمتر شناسایی ریشه‌های این رکود و تنگناهای مالی و کشف راه‌حل‌هایی برای رفع این موارد است.
یکشنبه، 01 آذر 1394 - 14:17
دو پیشنهاد مهم آخوندی برای خروج از تنگنای مالی 
در گفت‌و‌گو با «دنیای اقتصاد» مطرح شد
با نزدیک شدن به هفته‌های پایانی پاییز، بحث تغییر در نرخ سود بانکی، به جریان افتاده است. گروهی بر کاهش نرخ سود بانکی، حتی به شکل دستوری تاکید می‌کنند و معتقدند انتخاب این گزینه، به بهبود تولید در اقتصاد کمک می‌کند.
ﺳﻪشنبه، 26 آبان 1394 - 16:05
 انتشار ۱۰۰ میلیارد دلار اوراق معادل ارزی با سود ۳ درصد / تشکیل نهاد تصفیه بانکه
وزیر راه و شهرسازی در پنجمین کنفرانس بین‌المللی صنعت احداث و انرژی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی در پنجمین کنفرانس بین‌المللی صنعت احداث و انرژی با انتقاد از استراتژی دوپینگی حمایت از بنگاه‌ها، پیشنهاد داد نهادی مستقل به منظور تصفیه بانکها و حل و فصل دارایی‌های سمی بانکها با مسئولیت شورایی از حقوقدانان و حسابرسان زیر نظر معاون اول رئیس جمهور تشکیل شودتعیین تکلیف ثروت ملی تشکی...
دوشنبه، 25 آبان 1394 - 15:52
صفحه 9 از 21ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...