X

(آرشیو سال 1394)

ایجاد محبوبیت دولتی با جیب دیگری غیراخلاقی است
آخوندی در دیدار با نمایندگان صنعت بیمه:
وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که خدماتی که مردم از شرکت‌های بیمه‌گر دریافت می‌کنند بسیار نازل است گفت: برخی سیستم‌ها می‌گویند دو، سه یا هفت درصد از درآمد بیمه‌ها به وزارت راه و شهرسازی اختصاص یابد که این کار اساسا بیهوده است.
چهارشنبه، 22 مهر 1394 - 15:39
استیضاح تمرین مردم‌سالاری است
آخوندی در جلسه استیضاح مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی در نشست بررسی طرح استیضاح که در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار شد توضیحاتی درباره عملکرد خود در این وزارتخانه ارائه داد.
ﺳﻪشنبه، 14 مهر 1394 - 15:32
تلاش برای توسعه روستاها نیازمند دوری از کار پوپولیستی/ ۵ دلیل ضرورت سرمایه‌گذاری روستاها 
آخوندی در کنفرانس ملی حمل ونقل روستایی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی تلاش برای توسعه روستاها را نیازمند دوری از کار پوپولیستی خواند و گفت:روستاها نقش مهم و راهبردی در اقتصاد یک کشور دارند.
دوشنبه، 13 مهر 1394 - 15:24
طراحی ۱۰ نمونه بازآفرینی شهری برای جایگزینی با طرح جامع شهر / بازگشت بنیادین به انسان، شهروند و اندیشه ایران‌شهری
آخوندی در مراسم گرامیداشت روز جهانی اسکان بشر مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی گفت: کاری که در وزارت راه و شهرسازی با همکاری معاونت‌ مسکن و ساختمان و معاونت معماری و شهرسازی و دستگاه‌های تابعه این وزارتخانه در حوزه مسکن در حال انجام است این است که ۱۰ نمونه طرح بازآفرینی شهری را برای جایگزینی با طرح جامع شهر در دست طراحی داریم تا در شهرهای بزرگ، متوسط و کوچک ...
دوشنبه، 13 مهر 1394 - 15:24
معماری ترمینال «ایران شهر» فرودگاه امام خمینی(ره) باید بیانگر هویت ایران اسلامی باشد 
آخوندی:
وزیر راه و شهرسازی گفت: آنچه که برای من در ساخت ترمینال ایران‌شهر در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی اهمیت دارد این است که فرودگاه بین المللی امام خمینی به عنوان دروازه داخلی ایران بیان کننده هویت ایران باشد.
یکشنبه، 12 مهر 1394 - 15:22
صفحه 12 از 21ابتدا   قبلی   7  8  9  10  11  [12]  13  14  15  16  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...