X

(آرشیو سال 1394)

فرودگاه‌های امام و مهرآباد در سیستم حمل و نقل چند وجهی جایی ندارند 
آخوندی در ستاد تدوین برنامه ششم توسعه در حوزه حمل‌ونقل مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی ضمن تأکید بر یکپارچه‌ دیدن حمل‌ونقل درون‌شهری و برون‌شهری در برنامه ششم توسعه گفت: حمل و نقل چندوجهی و ترکیبی نیز نکته مهم دیگری است که باید در برنامه ششم توسعه به آن توجه شود.
یکشنبه، 11 مرداد 1394 - 14:14
دولت تا ۱۰ سال آینده هم نمی‌تواند در زیرساخت‌های حمل‌و‌نقل سرمایه‌گذاری کند
آخوندی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاح پژوهشکده مالی و اقتصادی مسکن و حمل و نقل با بیان این‌که این پژوهشکده می‌تواند بازوی علمی وزارت راه و شهرسازی شود گفت: هیچ‌گاه رقابت‌پذیر کردن بنادر و فرودگاه‌ها در ساخت و سازها رعایت نشد و اگر هم مطرح می‌شد فکر می‌کردند که باید دکه بسازند و به ساندویچی بدهند.
چهارشنبه، 31 تیر 1394 - 14:09
سکونت ۳۰ درصد جمعیت شهری در بافت‌های ناکارآمد
آخوندی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی یکی از اصلی‌ترین مشکلات کشور را بافت‌های ناکارآمد شهری دانست و گفت: ساماندهی این مناطق نیازمند همفکری و همکاری تمامی ارگان‌ها و نهادها است.
ﺳﻪشنبه، 23 تیر 1394 - 13:55
دولت بايد وضع فوق العاده اعلام و جامعه را برای بازنگری کلی اقتصاد آماده كند / مسکن مهر و هدفمندسازی یارانه‌ها اقتصاد برانداز بودند 
مشروح اظهارات وزیر راه و شهرسازی در دانشگاه علامه طباطبایی ؛
وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: ضعف نظام تأمين مالي مسكن در كشور، خانه‌دار شدن برای اقشار ضعيف و متوسط جامعه را به یک رویا تبديل كرده است.
ﺳﻪشنبه، 09 تیر 1394 - 13:55
فضای آسمان امن ایران به روی هواپیماهای دنیا باز است / بازسازی تمام عیار صنعت هوانوردی کشور
وزیر راه و شهرسازی در مراسم سالگرد تاسیس شرکت فرودگاه‌ها:
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه به هیچ وجه صنعت هوانوردی محدود به درون کشورها نیست گفت: فضای آسمان امن ایران به روی همه هواپیماهای دنیا باز است.
ﺳﻪشنبه، 02 تیر 1394 - 18:13
صفحه 16 از 21ابتدا   قبلی   11  12  13  14  15  [16]  17  18  19  20  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...