X
(آرشیو سال 1394)
نحوه خصوصی‌سازی سرمایه‌گذاری در بخش حمل و نقل را خشکاند
آخوندی احکام برنامه ششم توسعه در حوزه‌های حمل و نقل و مسکن را تشریح کرد
وزیر راه و شهرسازی با شرکت در پنل مسکن، حمل و نقل و ترانزیت همایش تبیین برنامه ششم توسعه، احکام برنامه ششم توسعه در حوزه‌های حمل و نقل و مسکن را تشریح کرد.
چهارشنبه، 05 اسفند 1394 - 16:19
باید تصمیمات بزرگی برای ایران بزرگ بگیریم
آخوندی در مراسم بزرگداشت روز مهندس مطرح کرد
وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر می‌خواهیم هم درون سرزمین و هم در منطقه یک بار دیگر «ایران» بدرخشد باید به ارزش‌های بنیادین تمدن ایرانی اسلامی برگردیم. این تمدن همواره به ما درس تعهد، وفای به عهد و توجه به زیردست را یادآوری می‌کند.
چهارشنبه، 05 اسفند 1394 - 16:17
ایران مرکز تعادل منطقه‌ خاورمیانه، آسیای میانه و شمال آفریقا
عباس آخوندی
عباس آخوندی امروز در مراسم افتتاح مناطق آزاد تجاری و اقتصادی شهر فرودگاهی امام خمینی که با حضور سفیران ۱۰ کشور برگزار شد، از آغاز تحول بسیار بزرگ در اقتصاد ایران سخن گفت.
ﺳﻪشنبه، 04 اسفند 1394 - 16:24
تاثير فقدان حمل‌ونقل ریلی حومه‌ای تهران بر گرانی
آخوندی در مراسم امضای تفاهم‌نامه دوجانبه شرکت راه آهن با شرکت DBI آلمان:
وزیر راه و شهرسازی با انتقاد از این‌که نبود حمل‌ونقل ریلی سریع به حومه‌ای، تهران را به یکی از گران‌ترین شهر‌های جهان تبدیل کرده است٬ گفت: متأسفانه مردم حق انتخاب برای زندگی در حومه را ندارند و نمی‌توانند به سرعت به مرکز شهر دسترسی پیدا کنند؛ به همین دلیل تمام تقاضای مسکن در مراکز شهر خلاصه شده است.
ﺳﻪشنبه، 04 اسفند 1394 - 16:22
استفاده از کالای عمومی بدون پرداخت هزینه سرآغاز بداخلاقی‌هاست
آخوندی در همایش جامعه مهندسی و مدیریت اخلاق حرفه‌ای:
وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که تولید هر کالای عمومی هزینه دارد و مهم این است که در استفاده از این کالا هزینه‌های آن بر اساس عدل میان همه سرشکن شود گفت: بزرگترین اشتباه در ۸ سال دولت قبل این بود که گفته شد دولت ما مهرورز است و این بزرگترین مغلطه در کشور بود.
یکشنبه، 02 اسفند 1394 - 16:25
صفحه 3 از 21ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...