X
(آرشیو سال 1394)
آسمان ایران با نوسازی ناوگان هوایی، نقطه اتکای منطقه می‌شود
وزیر راه و شهرسازی:
برجام یک فرصت بزرگ است که نباید آن را به جهت چنین فضاهایی از دست بدهیم. خوشبختانه برجام امکانی را برای اقتصاد ایران ایجاد کرده که براساس آن می توانیم امیدوار باشیم که قدری از عقب افتادگی های سابق را جبران کنیم. به واقع امروز اقتصاد ایران بیشترین امید خود را به برجام و بهبود فضای بین المللی بسته است.
جمعه، 23 بهمن 1394 - 16:34
بازخوانی اندیشه ایران‌شهری در راستای ارتقای کیفیت زندگی شهری
عباس آخوندی*: در دوران معاصر ایران و در جریان نو شدن، متاسفانه قادر نبوده‌ایم اندیشه نوسازی شهری را با تغییر سبک زندگی‌، سبک معیشتی و سازو‌کار‌های اقتصادی-اجتماعی یکسان و همراه سازیم. در این مسیر موضوعات بسیار مهمی چون کیفیت، همواره به شدت تقلیل یافته‌اند.
ﺳﻪشنبه، 20 بهمن 1394 - 16:38
بازآفرینی جاده ابریشم در شقوق مختلف حمل و نقل
آخوندی در نشست مشترک فعالان اقتصادی ایران و ایتالیا  مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی ایران را کریدور ارتباطی شرق-غرب و شمال-جنوب خواند و گفت: نتیجه گرفتن نقطه تعادل منطقه‌ای از ایران ناامنی برای مردم منطقه و جهان شد.
ﺳﻪشنبه، 20 بهمن 1394 - 16:36
جزئيات تازه از بی‌نظيرترين قرارداد صنعت هوايی كشور
وزير راه و شهرسازی مطرح كرد
وزیر راه و شهرسازی که اخیرا همراه با رئیس‌جمهور به اروپا همراه سفر کرده است، اهمیت اصلی سفر را در تغییر پارادایم می‌داند که به موجب آن ایران به جایگاه قبلی خود به عنوان مرکز تعادل منطقه‌ای بازمی‌گردد.
یکشنبه، 18 بهمن 1394 - 17:18
شکار ایرباس
عباس آخوندی از قراردادهای جدید و پیام سفر روحانی به اروپا می‌گوید
اگر انعکاس اخبار ملاک داوری باشد، احتمالاً مهم‌ترین دستاورد سفر به اروپا چیزی نبوده است جز تفاهمنامه خرید ۱۱۸ فروند هواپیما. اما عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی که خود اصلی‌ترین دست‌اندرکار امضای تفاهمنامه پس از هشت ماه مذاکره بوده است، نظر دیگری دارد.
شنبه، 17 بهمن 1394 - 15:43
صفحه 5 از 21ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...