X

(آرشیو سال 1397)

مبنای توسعه در شهرها و بازافرینی شهری، محله محوری است
عضو کابینه دولت دوازدهم:
وزیر راه و شهرسازی در جلسه ستاد بازافرینی شهری استان گلستان با تاکید مجدد بر این مطلب که مبنای توسعه شهرها و بازآفرینی شهری، محله‌محوری است، گفت: کاری که انتظار انجام آن می‌رود این است که بخش خصوصی با کمک ساکنان در محله ساخت و ساز کند و ارزش افزوده را با ساکنان شریک شود. بخش خصوصی نمی‌تواند انتظار د...
جمعه، 25 خرداد 1397 - 17:33
نوسانات اقتصادی اخیر جنبه سیاسی دارد
وزیر راه و شهرسازی در مراسم نماز عیدفطر شهر گنبد:
وزیر راه و شهرسازی در مراسم نماز عید فطر اهل سنت گنبد با اشاره به پایبندی ایران به برجام، گفت: نوسانات اقتصادی اخیر جنبه سیاسی دارد و برطرف خواهد شد.
جمعه، 25 خرداد 1397 - 11:36
بازخوانی ایران در روز قدس
وزیر راه و شهرسازی طی انتشار یادداشتی با هدف بازخوانی ایران در روز قدس به بررسی و تحلیل رویکردهای جهانی در این خصوص پرداخته و می‌گوید: واقعیت آن است که هیچ کشوری، حتی امریکا به آن اندازه بزرگ یا قوی نیست که به تنهایی بتواند جهان را تغییر دهد و یا به تنهایی با تمام جهان مواجه شود.
شنبه، 19 خرداد 1397 - 17:45
پایانه ایران شهر نماد برنامه‌ریزی منسجم اقتصادی و حمل ونقلی
وزیر راه و شهرسازی مطرح كرد:
وزیر وزیر راه و شهرسازی پایانه ایران شهر را نماد برنامه‌ریزی منسجم اقتصادی و حمل ونقل دانست و گفت: به زودی نظام تامین مالی بین‌المللی برای احداث این پایانه پی‌ریزی می‌شود.
یکشنبه، 13 خرداد 1397 - 13:18
تصویب تشکیل شورای اعتلای معماری در شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران
به ریاست وزیر راه و شهرسازی انجام شد؛
در چهارمین جلسه شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران در سال ۹۷، ضرورت تشکیل کمیته اعتلای معماری ایران بررسی شد و با نظر اکثریت آرا، مقرر شد تا کمیته اعتلای معماری به منظور ساماندهی به معماری و کیفیت بخشیدن به زندگی شهروندان، تشکیل شود.
شنبه، 05 خرداد 1397 - 13:29
صفحه 28 از 32ابتدا   قبلی   23  24  25  26  27  [28]  29  30  31  32  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...