X

(آرشیو سال 1397)

توسعه دریا محور؛ مهم‌ترین مولفه‌ پيشرفت کشور است | رونق تجارت با توسعه شبکه ریلی و ایجاد زیرساخت‌های حمل و نقل چند وجهی
وزیر راه و شهرسازی در سفر به گيلان مطرح كرد:
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اين نكته كه رونق بخشیدن به تجارت با توسعه شبکه ریلی سراسری و ایجاد زیرساخت‌های حمل و نقلی چند وجهی ميسر می‌شود گفت: بدون شک هرگونه توسعه‌ای می‌تواند بار مثبت همراه داشته و موجبات امیدواری در مردم را فراهم کند.
ﺳﻪشنبه، 05 تیر 1397 - 15:53
برجام و راهبرد قدرت نرم
عباس آخوندی: توافق برجام موجب فزونی آشکار در قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران شد. این قدرت در درون موجب آرامش و امید اجتماعی گردید و در برون، توان اثرگذاری ایران در معادله‌های منطقه‌ای و جهانی را بالا برد. بسیاری از منتقدان برجام، از زاویه‌ی دید قدرت سخت این موفقیت را نمی‌بینند و به‌حساب نمی‌آورند.
شنبه، 02 تیر 1397 - 17:17
انتقال باراندازهای شهر تهران به شهر فرودگاهی امام خمینی
وزیر راه و شهرسازی در باتزدید از آزادراه جنوبی تهران خبر داد:
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیشرفت ۴۵ درصدی احداث آزادراه جنوبی تهران گفت: به دنبال جمع آوری باراندازها از شهر تهران و انتقال آن‌ها به منتهی‌علیه جنوب شرق شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) هستیم، زیرا معتقدیم که این اقدام به ارتقای سطح زندگی مردم تهران کمک می‌کند.
پنجشنبه، 31 خرداد 1397 - 17:22
به دنبال افزایش قدرت خرید مردم در بازار مسکن هستیم
آخوندی ­در نشست کمیسیون عمران مجلس مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی با اشاره­ به این نکته که در دولت یازدهم اتفاق مثبتی رخ داد نرخ سود مثبت شد یعنی تورم کمتر از نرخ سود بانکی است، گفت: ما به سمت افزایش قدرت خرید مردم در بازار مسکن و سیاست تکمیل واحد‌ها رفته‌ایم.
چهارشنبه، 30 خرداد 1397 - 17:26
تاكيد بر ورود بانک مسکن به حوزه توانمندسازی اقتصادی- اجتماعی
آخوندی در چهل و چهارمین جلسه ستاد ملی بیان کرد:
وزیر راه و شهرسازی با تأکید براین نکته که قطعا اقتصاد دانش‌بنیان مبتنی بر اطلاعات خواهد بود گفت: به اعتقاد من وقتی ما از تفاوت بین ماهیت اقتصاد جدید و قدیمی صحبت می‌کنیم بدان معناست که باید اقتصاد جدید را به جای سرمایه فیزیکی مبتنی بر اطلاعات بنا کنیم، امری که می‌تواند در ادامه به ایجاد کسب و کارهای...
یکشنبه، 27 خرداد 1397 - 17:41
صفحه 27 از 32ابتدا   قبلی   22  23  24  25  26  [27]  28  29  30  31  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...