X

(آرشیو سال 1397)

نگران ایرانم همراه با امید
وزیر راه و شهرسازی در جمع انجمن‌ها و تشکل‌ها عنوان کرد:
وزیر راه و شهرسازی در نشست هم اندیشی با تشکل‌های حرفه‌ای ضمن جلب توجهات و ابراز نگرانی خود نسبت به منابع زیستی و نظام بنگاه‌داری به عنوان سرمایه‌های اجتماعی در ایران تصریح کرد: در اقتصاد سیاسی بحث موردنظر من خواسته‌های بخش خصوصی از دولت و برعکس است، به‌طوری‌که بخش خصوصی از دولت رعایت قانون را مطالبه...
دوشنبه، 10 اردیبهشت 1397 - 15:15
تنگنای ارزی، تصحیح موضع و گام‌های بعدی
عباس آخوندی: دو هفته پیش، غول دلار از شیشه درآمد و چند روزی جولان داد. همه نگران شدند. دولت این بار تن به انفعال نداد و راهبری عملیات در بندکردن آن را بر عهده گرفت. فضای سیاسی جامعه که بر اثر قطبی‌شدن شدید، مدت‌ها بود اجماعی را تجربه نکرده‌بود، شاهد اعلام مواضع کم‌وبیش همراستا از سوی سه قوه شد.
شنبه، 08 اردیبهشت 1397 - 15:19
سیاست آمریکا مرکانتالیستی و رجعت به دوران پیش از اقتصاد آزاد است
وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی در ششمین همایش تجاری و بانکی ایران- اروپا با تأکید بر اینکه ایران طرف قابل اعتمادی برای ادامه مذاکرات بین‌المللی است،‌ گفت: همانطور که در مذاکرات سیاسی با اتحادیه اروپا وارد صحبت شدیم بايد در موضوعات اقتصادی نیز وارد بحث و گفتگو شويم.
شنبه، 08 اردیبهشت 1397 - 15:16
تنگنای ارزی، تصحیح موضع و گام‌ بعدی
عباس آخوندی: دو هفته پیش، غول دلار از شیشه درآمد و چند روزی جولان داد. همه نگران شدند. دولت این بار تن به انفعال نداد و راهبری عملیات در بندکردن آن را بر عهده گرفت.
شنبه، 08 اردیبهشت 1397 - 15:06
تسهیل خرید مسکن با افزایش ضریب تسهیلات
وزیر راه و شهرسازی در نشست با اعضای کمیسیون عمران مجلس:
وزیر راه و شهرسازی در دیدار صمیمانه با اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به این واقعیت که ارزش وام نسبت به ارزش ملک از ۷ درصد به ۴۵ درصد افزایش پیدا کرده است، گفت: در بحث مسکن حمایتی روشی را پیش گرفتیم که بیشترین عایدی را برای جامعه و کمترین هزینه را برای دولت داشته باشد.
دوشنبه، 03 اردیبهشت 1397 - 15:25
صفحه 31 از 32ابتدا   قبلی   23  24  25  26  27  28  29  30  [31]  32  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...