X
ایجاد حس‌مسئولیت، بزرگترین راهبرد افزایش ایمنی شهری در کشور
آخوندی در همایش گرامیداشت یادمان قربانیان سوانح رانندگی مطرح کرد؛
وزیر راه و شهرسازی با حضور در همایش گرامیداشت یادمان قربانیان سوانح رانندگی، اجتماعی کردن مشکلات بویژه در حوزه ایمنی راه را تنها راه‌حل رفع آنها دانست و گفت: حس مسئولیت بزرگترین راهبرد افزایش ایمنی در سطح کشور به شمار می‌رود.
یکشنبه، 24 آبان 1394 - 16:01
نظام ملی ساخت‌و‌ساز را به تصویب مي‌رسانیم/ توزیع کار توسط هیئت مدیره نظام مهندسی خلاف قانون است/ موافق قانون منع مداخله در صنعت ساختمان هستم 
آخوندی در مراسم اعطای اعتبارنامه اعضای هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان تهران:
وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که اصل اخلاق حرفه‌ای مهندسی مبنی بر نپذیرفتن منافع متضاد باید به یک نظام‌نامه قانونی و حرفه‌ای تبدیل شود گفت: قرار است نظام ملی ساخت و ساز را با مشارکت همه مهندسان تدوین کرده و آن را در هیئت وزیران به تصویب برسانیم.
یکشنبه، 24 آبان 1394 - 15:55
تجدیدنظر در ساخت ایستگاه‌های راه‌آهن براساس مفهوم یکپارچه‌سازی
وزیر راه و شهرسازی در هفتدهمین کنفرانس بین‌المللی ریلی:
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اهمیت نگاه یکپارچه در راه آهن گفت: در این مدت تقریبا در مورد ساخت ایستگاه‌های راه‌آهن تجدید نظر صورت گرفت.
شنبه، 23 آبان 1394 - 16:02
هزینه تصادفات رانندگی رشد تولید ناخالص داخلی را از بین می‌برد‌
وزیر راه و شهرسازی در پیامی به كنفرانس بین‌المللی حوادث رانندگی و جاده‌ای نوشت: هزینه تصادفات رانندگی رشد تولید ناخالص داخلی را از بین می‌برد‌.
چهارشنبه، 20 آبان 1394 - 16:04
بازآفرینی ایران‌شهر در روزگار معاصر
با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد؛
وزیر راه و شهرسازی در پیامی به مناسبت روز شهرساز نوشت: اندیشه ایران‌شهری مبتنی بر تحول در سبك زندگی ایرانیان و باز تعریف نقش و كاركرد شهرها در بستر تاریخی و شرایط ایران معاصر است.
یکشنبه، 17 آبان 1394 - 15:46
صفحه 170 از 195ابتدا   قبلی   165  166  167  168  169  [170]  171  172  173  174  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...