X
جذب سرمایه‌گذار داخلی باید در اولویت اجرای پروژه‌ها باشد 
در نشست آخوندی و مدیران وزارت راه و شهرسازی مطرح شد:
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه در بحث استفاده از بخش خصوصی همواره متکی به استفاده از سرمایه گذار داخلی هستم گفت:به هیچ وجه نباید به سرمایه داخلی در این فرایند کم ارج بنهیم و لازم است سرمایه گذاران داخلی را همچنان ارجمند بدانیم بدون اینکه کوچکترین مانعی برای سرمایه گذار خارجی ایجاد کنیم.
شنبه، 05 اردیبهشت 1394 - 17:22
بانکداران در مظان اتهام | آیا نظام بانکی ایران انحصاری است؟
میزگرد عباس آخوندی، فرهاد نیلی و پرویز عقیلی درباره ریشه‌های تنگنای مالی
آیا آن‌گونه که متخصص اقتصاد سیاسی کابینه ادعا می‌کند، بازار پول ایران دچار انحصار چندجانبه است؟ فرهاد نیلی این ادعا را رد می‌کند اما او نیز نقدهایی به بازار پول وارد می‌کند که دست کمی از دغدغه‌های آقای وزیر ندارد.
شنبه، 05 اردیبهشت 1394 - 15:17
بانک مسکن به سمت تجاری برود هم اقتصاد کلان کشور می‌بازد هم اقتصاد خرد 
وزیر راه و شهرسازی در همایش برنامه‌های بانک مسکن:
عباس آخوندی با بیان این‌که بانک مسکن تاکنون به غیر از دوره‌ای که سیاست‌های تحمیلی مسکن مهر را اجرا کرد راه درستی را طی کرده است گفت: اقتصاد ایران باید امکان پاسخگویی مناسب به تمامی افرادی که می‌خواهند در بخش مسکن سرمایه‌گذاری کنند را داشته باشد.
پنجشنبه، 03 اردیبهشت 1394 - 17:20
برای آگاهی‌رسانی به کنش‌گران خردورز حوصله کنیم/ اصلی‌ترین بحث در ارتباطات دسترسی آزاد به اطلاعات است 
وزیر راه و شهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی با حضور در شانزدهمین نشست شورای هماهنگی روسای مراکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دستگاه‌های اجرایی به اهمیت دسترسی آزاد به اطلاعات صحیح تاکید کرد و گفت: برای آگاهی رسانی به کنش‌گران خردورز حوصله کنیم.
چهارشنبه، 02 اردیبهشت 1394 - 17:29
معماری و شهر ايرانی تجلی‌گاه مفهوم توسعه پايدار است
پيام وزير راه و شهرسازي به مراسم بزرگداشت روز معمار
وزيرراه و شهرسازي با اشاره به اينكه معماري و شهر ايراني عرضه كننده ارزشمند‌ترين مصاديق تعامل با طبيعت در همسويي با ويژگي‌هاي فرهنگي و اعتقادي و تجلي‌گاه مفهوم توسعه پايدار در شهر و معماري است، اظهار داشت: بي‌ترديد آثار نخبگان جامعه حرفه‌اي در اين راستا به مثابه چراغي فراروي مسير معماران جوان است.
چهارشنبه، 02 اردیبهشت 1394 - 17:26
صفحه 173 از 188ابتدا   قبلی   168  169  170  171  172  [173]  174  175  176  177  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...