X

(آرشیو سال 1394)

 مبارزه با فساد در پیش‌فروش‌های عمومی مسکن با استفاده از حساب امانی
وزیر راه‌و‌شهرسازی
وزیر راه و شهرسازی در نشست شورای هماهنگی مسکن بر تسریع در تدوین آیین‌نامه‌های افتتاح حساب امانی با هدف مقابله با فساد مالی روش پیش‌فروش مسکن تأکید کرد.
چهارشنبه، 23 اردیبهشت 1394 - 17:37
مهندسی یك دانش جهانی است
آخوندی در كنفرانس فيديك(فدراسيون انجمن مهندسان مشاور) مطرح كرد:
وزیر راه و شهرسازی در كنفرانس بین‌المللی فیدیك با تاکید بر لزوم متعهد كردن طرفين قرارداد به انجام تعهدات خود، آموزش و فراگرفتن زبان مشترك بين المللی را رمز موفقيت ايران در بازارهای جهانی دانست.
ﺳﻪشنبه، 22 اردیبهشت 1394 - 17:42
وقتی حقوق شهروندان خرید و فروش می‌شود دیگر کدام معماری اسلامی باقی می‌ماند
وزیر راه و شهرسازی در همایش هشت دهه علوم اجتماعی:
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به بی‌انضباطی گسترده جامعه ایران در دهه گذشته گفت: ملت ایران می‌توانند از پوپولیسم مطلق فعلی عبور کند.
یکشنبه، 06 اردیبهشت 1394 - 17:33
جذب سرمایه‌گذار داخلی باید در اولویت اجرای پروژه‌ها باشد 
در نشست آخوندی و مدیران وزارت راه و شهرسازی مطرح شد:
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه در بحث استفاده از بخش خصوصی همواره متکی به استفاده از سرمایه گذار داخلی هستم گفت:به هیچ وجه نباید به سرمایه داخلی در این فرایند کم ارج بنهیم و لازم است سرمایه گذاران داخلی را همچنان ارجمند بدانیم بدون اینکه کوچکترین مانعی برای سرمایه گذار خارجی ایجاد کنیم.
شنبه، 05 اردیبهشت 1394 - 17:22
بانکداران در مظان اتهام | آیا نظام بانکی ایران انحصاری است؟
میزگرد عباس آخوندی، فرهاد نیلی و پرویز عقیلی درباره ریشه‌های تنگنای مالی
آیا آن‌گونه که متخصص اقتصاد سیاسی کابینه ادعا می‌کند، بازار پول ایران دچار انحصار چندجانبه است؟ فرهاد نیلی این ادعا را رد می‌کند اما او نیز نقدهایی به بازار پول وارد می‌کند که دست کمی از دغدغه‌های آقای وزیر ندارد.
شنبه، 05 اردیبهشت 1394 - 15:17
صفحه 19 از 21ابتدا   قبلی   12  13  14  15  16  17  18  [19]  20  21  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...