X

(آرشیو سال 1394)

قدرت رقابت‌پذیری بنادر ایران را در منطقه باید افزایش داد
آخوندی در همایش هماهنگی ارگان‌های دریایی:
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه نباید به مزایای نسبی بنادر ایران غره شد گفت: اصلی‌ترین موضوع این است که چگونه می‌توان قدرت رقابت‌پذیری بنادر ایران را در منطقه افزایش داد.
دوشنبه، 04 خرداد 1394 - 17:52
ویژگی‌های اندیشه ايران‌شهری/ دولت پاسخگو بر اثر وجود شهروند پرسشگر به وجود می‌آيد 
عباس آخوندی در همایش هویت ایرانی‌اسلامی ؛ ايران‌شهر مطرح کرد:
وزیر راه و شهرسازی با حضور در همایش هویت ایرانی اسلامی در معماری و شهرسازی در دانشگاه تهران بر داشتن بازتعریف‌هایی از هویت، جامعه و دولت تاکید کرد و گفت: شهروندی به مفهوم حق داشتنِ حق از هويت منبعث می‌شود.
شنبه، 02 خرداد 1394 - 17:50
تاکید آخوندی بر حرکت به سمت نظم عمومی با رعایت قانون
در همایش دادستان‌های عمومی، انقلاب و نظامی مطرح شد:
وزیر راه و شهرسازی در همایش سراسری دادستان‌های عمومی انقلاب و دادستان‌های نظامی كشور اظهار امیدواری كرد تا این همایش‌ها هم افزایی خوبی را برای دو قوه مجریه و قضاییه ایجاد كند.
چهارشنبه، 30 اردیبهشت 1394 - 17:43
مجلس دسترسي مسکن مهر به تسهيلات خط اعتباري و صندوق توسعه ملی را متوقف کرد
وزیر راه و شهرسازی در مجلس مطرح كرد؛
وزیر راه و شهرسازی امروز در مجلس با تاکید بر اينكه از كل تحويل واحدهاي مسكن مهر در دولت یازدهم ۴۲ درصد و در کل دولت قبلی ۵۸ درصد انجام شده گفت: تمام امکانات لازم برای مسکن مهر را فراهم می‌کنم.
ﺳﻪشنبه، 29 اردیبهشت 1394 - 17:44
زمان خیزش و رستاخیز صنعت ریلی کشور فرا رسیده /نیاز به سرمایه‌گذاری ۲۵ میلیارد دلاری در صنعت ریلی
وزیر راه در چهارمین کنفرانس بین‌المللی پیشرفت‌های اخیر در مهندسی راه‌‌آهن:
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه زمان خیزش و رستاخیز صنعت ریلی کشور فرارسیده است گفت: تا سال ۱۴۰۰ نیاز به سرمایه‌گذاری ۲۵ میلیارد دلاری در صنعت زیرساخت، روساخت و تجهیزات ریلی است.
یکشنبه، 27 اردیبهشت 1394 - 17:30
صفحه 18 از 21ابتدا   قبلی   12  13  14  15  16  17  [18]  19  20  21  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...