X

(آرشیو سال 1397)

کشف درد مشترک
بازتاب نشست عباس آخوندی در کافه تهرون
مگر میشود به این سرزمین عشق ورزید و اما با خواندن این مناظره به حال این ملت نگریست، اگر با تعمقی هدفمند این مصاحبه را مطالعه تحلیلی کنیم ، پی به صداقت حداکثری جناب دکتر آخوندی در بیان موانع رشد و توسعه و عدم موفقیت دولت های بعد از انقلاب میتوان پی برد.
شنبه، 20 بهمن 1397 - 09:11
دولت هیچ نظریه راهبردیِ روشنی برای ادارۀ کشور ندارد
یک فنجان اسپرسو با دکتر عباس آخوندی در کافه تهرون
توی حیاط کافه تهرون به استقبالش رفتم. دکمه‌های پالتویش را تا بالا بسته بود و لبۀ کلاه برت را تا روی پیشانی پایین کشیده بود، انگار که می‌خواست هیچ راهی برای نفوذِ سرمای عصر باقی نگذارد.
جمعه، 19 بهمن 1397 - 17:33
دراتاق کار سیاست‌مداران را ببندید و از آن‌ها بخواهید یک صفحه در باره چیستی و کجایی ایران بنویسند
عباس آخوندی:
تکنوکراتی خاص، مدیری لیبرال یا سیاستمداری پیچیده. هر کسی توضیح و تفسیری کوتاه و مجمل برای معرفی دکتر عباس آخوندی به کار می‌برد.
جمعه، 19 بهمن 1397 - 11:08
راه و بی‌راهه فقرزدایی
علی میرزاخانی*: فقرزدایی یکی از ماموریت‌ها و اهداف اصلی حاکمیت در سال‌های پس از انقلاب بوده است.
پنجشنبه، 18 بهمن 1397 - 16:54
شرکت‌های خصوصی و دولتی برای احقاق حق اقدام کنند
معاون حقوقی ریاست‌جمهوری:
معاون حقوقی ریاست‌جمهوری تاکید کرد: شرکت‌های خصوصی و دولتی باید با بررسی ماهیت شروط مربوط به تحریم مندرج در قراردادهای‌شان و تقویم خسارات وارده از طرق مقتضی نسبت به احقاق حق اقدام کنند.
ﺳﻪشنبه، 16 بهمن 1397 - 12:06
صفحه 6 از 32ابتدا   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...