X

(آرشیو سال 1397)

وزارت بازرگانی به چه درد می‌خورد؟
علی میرزاخانی*: رییس‌جمهور محترم چندی است دنبال احیای وزارت بازرگانی است. تصور دولت آن است که وجود این وزارتخانه می‌تواند به تنظیم بازار کمک کند و جلوی افزایش تورم را بگیرد. آیا اینها تصورات درستی است؟ با کمال احترام خیر.
ﺳﻪشنبه، 16 بهمن 1397 - 12:00
الزامی ندارد دولت دو دوره‌ای باشد
آخوندی:
در باب همه موضوعات به گفت‌وگو نشستیم؛ از مسائل شهری و اجتماعی گرفته تا موضوعات اقتصادی و سیاسی و در آخر به گلایه‌ها از دولت رسیدیم. با عباس آخوندی گفت‌وگو را آغاز کردیم و آن‌قدر درباره موضوعات مختلف صحبت به میان آمد که گفت‌وگو را به دلیل خستگی به پایان بردیم!
یکشنبه، 14 بهمن 1397 - 13:13
آشفته‌گی
عباس آخوندي: از باغ‌موزه‌ی سینمای ایران خیلی شنیده بودم ولی تا کنون توفیق یار نبود که بازدیدی از آن داشته باشم. خوشبختانه امشب برای دیدن فیلم آشفته‌‌گی فريدون جیرانی از جمله فیلم های شرکت کننده در بخش سودای سیمرغ جشنواره به آن‌جا رفتم.
جمعه، 12 بهمن 1397 - 15:08
اتاق بازرگانی، انجمن وکلای تجار و یا وابسته‌ تجاری قدرت
عباس آخوندی: یکی از نهاهای حرفه‌ای که قانون خوبی دارد اتاق بازرگانی است.
پنجشنبه، 11 بهمن 1397 - 21:51
به جنگ پدرخوانده‌ها رفتم
عباس آخوندی:
اغلب او را یکی از طرفداران جدی اقتصاد آزاد و مخالف سیاست‌های اجتماعی می‌دانند و تأکید او بر سوسیالیستی‌بودن برخی نهاد‌ها و ارگان‌ها، زبانزد بود، اما او خود را این‌گونه نمی‌داند.
یکشنبه، 07 بهمن 1397 - 14:35
صفحه 7 از 32ابتدا   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   انتها   
تگ ها
تگ ها

درباره من

من عباس آخوندی شهروند ایرانم. به گواهی شناسنامه در 16خرداد1336 چشم به‌دنیا گشودم. خانواده‌ی من از دو سوی از روحانیان به‌نام بودند. پدرم شادروان شیخ علی آخوندی که نسب به آخوندی‌های یزد می‌برد، زاده‌ی مشهد و روحانی مجتهد و از ناشران به‌نام کتاب در حوزه‌ی دین بود. البته که خاندان آخوندی در حوزه‌ی نشر ریشه‌ای دیرینه دارند و چندین نسل بدین حرفه مشغول بوده‌اند و هنوز هم تعدادی از آنان هستند. مادرم کبری امینی زاده‌ی تبریز اولین فرزند مرحوم علامه امینی (ره) بود. گفتن از امینی جایی در این خود‌نگاشت ندارد. ادامه مطلب...